Bobcats o tom rozhodli drtivým vítězstvím na půdě Praha Lions, se kterými se právě v tom semifinále utkají o svůj historicky první postup do finále.

V Praze bylo rozhodnuto prakticky již po první čtvrtině utkání. To už totiž Bobcats vedli po touchdownech Tumpacha, Vitiše a Kučery, a následných potvrzeních od Slámy, 21:7. Když pak do poločasové přestávky navýšili skóre až na 35:15, začali myslet na play offs.

Ve druhé polovině už byl k vidění jen jediný touchdown, o který se postaral domácí Ulyanin. Příbramští však skóre dokázali třikrát posunout field goalem, když Sláma trefoval branku z třicetiyardové vzdálenosti.

V sobotu ukončí Bobcats základní část zápasem na půdě Praha Black Panthers. A o týden později, 5. července, už zavítá k Litavce play offs!

Praha Lions – Příbram Bobcats 22:44 (15:35).
Body: Ulyanin 18, Šisl 4 – Sláma 14, Tumpach 12, Vitiš 6, Kučera 6, McCaskill 6. Rozhodčí: Rosíval, Klimeš, Frehar, Hubálek, Haza, Gazdík. Diváci: 160.
Příbram: McCaskill, Hamza, Doherty, Sláma, Bečka, Kohut, Hlaváček, Tumpach, Marček, Bartoš, Podhradský, Jech, Bělohradský, McGarry, B. Rom, Vitiš, Folejtar, Murgaš, T. Rom, Gast, Drmota, Vokurka, Krejča, Mráz, Mašek, Špaček, Janýr, Hnilička, Jíra, Urban, Kučera, Lejsek, Krpec.