Domácí borci do utkání vlétli se vší parádou a tři minuty před koncem úvodní čtvrtiny už vedli 21:0. V závěru sice stihl snížit Pavel Tumpach, ale ve druhé čtvrtce utekli Black Panthers na ještě vyšší rozdíl – 31:7.

O vítězi zápasu bylo rozhodnuto a Pražané polevili. I díky tomu dokázali příbramští fotbalisté vysoký náskok svého zkušeného soupeře postupně alespoň snížit na přijatelný sedmibodový rozdíl.

Bobcats tentokrát chyběly především bodové příspěvky Zacchaeuse McCaskilla. Nejproduktivnější příbramský hráč sezony se prosadil v Praze až v poslední minutě zápasu. Znát byla i neúčast quarterbacka Scotta Dohertyho, i když rozehrávky Timothy McGarryho byly také parádní.

Za zmínku stojí neuvěřitelný gól z pole domácího Marka Hruboně. Ten dokázal skórovat kopem ze hry téměř z půlící čáry.

O víkendu je na programu semifinále play offs.

Bobcats nastoupí v sobotu od 19 hodin proti Praha Lions. K vysněnému finále jim schází už jen poslední krok.

Praha Black Panth. – Příbram Bobcats 34:27 (31:7)
Body: Dundáček 12, Hruboň 10, Řezanka 6, Šindler 6 – Hamza 12, Tumpach 6, McCaskill 6, McGarry 3. Rozhodčí: Rosíval, Janhuba, Klimeš, Korntheuer, Hofbauer, Savicevic, Albrecht. Diváci: 200. Čtvrtiny: 21:7, 10:0, 0:6, 3:14.