Bobcats se ujali vedení po touchdownu Hamzy. Náskok pak drželi až do poločasu, když do end zóny domácích donesl míč i Goodson.

V polovině třetí čtvrtiny zavelel k obratu domácí Wajtr, když donesl míč do blízkosti end zóny a následně i do ní.

Šest minut před koncem utkání vrátil vedení na stranu Příbrami Kohut, čímž odstartoval infarktový závěr zápasu.

Necelou minutu před koncem vnesl euforii do domácího tábora druhým touchdownem Wajtr. Pardubice vedly 24:21 a po kickoffu zahnali Bobcats hluboko na jejich polovinu. Příbramští se však přesto stihli dostat přes celé hřiště. V již vypršeném čase odpískali rozhodčí domácím faul a z poslední akce utkání strhl Webster vítězství na stranu Bobcats.

Ve druhém utkání nejvyšší soutěže vyhráli pražští Black Panthers nad ostravskými Steelers 33:6.

V dalším kole hrají Bobcats v sobotu na stadionu 1.FK od 18 hodin proti Trnavě, s níž před necelým měsícem prohráli 34:55. K udržení naděje na Czech Bowl musejí zvítězit.

Pardubice Stallions – Příbram Bobcats 24:27 (10:14). Body: Wajtr 12, Ministr 6, Hanovec 6 – Hamza 6, Goodson 6, Kohut 6,Webster 6, Sláma 3. Rozhodčí: Gazdík, Klimeš, Frehar, Martinček, Moravec. Čtvrtiny: 0:7, 10:7, 7:0, 7:13. Diváci: 200.
Příbram: Goodson, Kšána, Hamza, Straka, Linder, Jadrný, Kubík, Bečka, Kohut, Kolář, Sláma, Webster, Kudlata, Čunát, Petrikovič, Podhradský, Potrebuješ, Víšek, Datel, Greer, Murgaš, Franke, Pohůnek, Rom, Shevchenko, Terš, Kühn, Tomeš, Poplštein, Krpec, Jíra, Prokeš, Kučera, Ševců, Hnilička.
Pořadí ČLAF, divize A: 1. Prague Lions 4/0, 2. Prague Black Panthers 3/1, 3. Trnava Bulldogs 2/2, 4. Příbram Bobcats 2/2, 5. Pardubice Stallions 1/3, 6. Ostrava Steelers 0/4.