Příbram - Č. Budějovice
0:3 (-21, -22, -33)

V pekelné atmosféře, kde byste neslyšeli ani své prsty lusknout blízko u uší, pokračovali volejbalisté Jihostroje v dosavadní suverénní jízdě, kterou v play off předvádějí. Zatím neztratili ani set a vzít si ho nenechali ani v pátek podvečer. I když Kocouři byli blízko…

Nejblíže ve druhém a třetím setu.

Po první výměně se Příbramští ujali vedení krátce před prvním technickým tajmem. A vytáhli jej až na 12:8. Za stavu 14:12 se však jejich snaha o překvapení zadrhla. Šňůra pěti bodů otočila misky vah na stranu Jihočechů a ti už si vedení vzít nenechali.

Ve třetím setu byli příbramští fanoušci svědku už poněkolikáté v letošní sezoně prodloužené bitvy až přes třicátý bod. Oba soupeři měli ukončení setu nadosah. Dokázali to Jihočeši. Tím zároveň ukončili třetí semifinálový duel. Vedou 3:0 a jsou jediné vítězství od postupu do finále.

Rozhodčí: Rychlík, Fink. Čas: 99 minut.

Příbram: Pekárek, Zach, Havrlík, Kriško, Böhm, Leikep, libero Málek. Stř.: Rosenbaum, Čížek.
Č. Budějovice: Novotný, Zapletal, Rojas, Sukuba, Fila, Mach, libero Juračka.

Druhé semifinále: Ostrava - Liberec 3:1 (stav série 2:1).