Sezonu odstartuje tak jako každý rok tradiční Vítání jara na domovské trati na Pichcích u Příbrami.

To se uskuteční 10. března od 13 hodin a všichni příchozí se zde budou moci seznámit i s novým projektem, určeným pro širokou veřejnost. „Tento den předvedeme na trati v akci novou motorku a také vás seznámíme s novým projektem Kdo se vozí, nezlobí. Děti se díky němu dozví více o motorce, o jízdě na ní, o bezpečnosti a základech první pomoci. Akce bude rozdělena do čtyř nebo pěti termínů, podle zájmu přihlášených. Kapacita přihlášených dětí je omezena,“ prozradil ve zkratce Tomáš Čermák.

„Více o tomto projektu se dozvíte na vítání jara. Zde se také uskuteční zápis do projektu. Všechny vás srdečně zveme a budeme se těšit na hojnou účast,“ dodává Ondřej Čermák.

Připomeňme jen, že v loňském roce skončili Čermákovi v Mistrovství ČR na třetím místě a v seriálu mistrovství světa obsadili 18. místo. Na závěr sezony pak společně s dvojicí Lukáš Černý, Andersen Zinkelnagel a bratry Vondráčkovými dokázali vyhrát mistra ČR družstev.

V lednu byli oceněni v anketě Příbramského deníku o Nejúspěšnějšího sportovce Příbramska, kde skončili na druhém místě v kategorii kolektivů nad 18 let.