„Nedělní jarní cena Fany Gastroservis slibuje velmi zajímavou podívanou, a to nejen profilem trati, ale také složením startovní listiny," prozrazuje Roman Řehoř z pořádajícího příbramského klubu. „Měli by u nás startovat jak stříbrní medailisté z mistrovství světa na dráze Martin Bláha a Vojtěch Hačecký z Dukly Praha, tak i kompletní trio nejlepších cyklistů z loňského celkového pořadí českého poháru. Tedy v čele s Milanem Kadlecem z Dukly Praha, který bude v tomto roce vítězství v poháru obhajovat," dodal Řehoř.

Na okruh, který měří 12,5 kilometru, se postupně vydají kategorie žáků, kadetů, juniorů, žen, muži elite, U23 a na závěr neregistrovaní.

„Startovat bude i celá řada zahraničních jezdců, a to především z Polska a ze Slovenska," říká k blížícím se závodům Roman Řehoř a zve nejen pasivní příznivce cyklistiky, ale také ty aktivní, kteří si mohou zazávodit na stejné trati, na které budou kroužit zkušení jezdci: „Neváhejte a přijďte si poměřit své síly s nejlepšími českými jezdci v závodě pro veřejnost!"

Program Jarní ceny
Fany Gastroservis
9.00 junioři, ženy 87,5 km
9.03 st. žáci, kadetky 37,5
9.05 ml. žáci a žákyně 12,5
11.00 kadeti, juniorky 50,0
12.15 muži elite, U23 137,5
12.20 neregistrovaní 50,0
Startovné pro kat. neregistrovaných je 150 Kč.