„Již ve druhém kole odjel z pelotonu polský jezdec Bartosz Warchol a osamoceně dokázal kroužit před ostatními pět okruhů. Jeho náskok narostl až na šest minut. Za ním se vydal do úniku Pavel Gonda (Duratec Weil Hotel Times). Poté začali závodit i ostatní jezdci. Jedno kolo jeli průměrem přes padesát kilometrů za hodinu a uprchlíky dojeli.

Následně se na čele vytvořila skupina osmi jezdců, ve které bylo pět cyklistů z Whirlpoolu, ale i příbramský Boubal.

Deset kilometrů před cílem nastoupil Bucháček, ale Kaňkovský v závěru opět dokázal, že ve spurtu jen těžko hledá mezi českými jezdci soupeře a zvítězil.

Martin Boubal dokončil na 7. místě a v hlavním poli ho doplnili 13. Broniš, 15. Hebík, 18. J. Stöhr, 22. P. Stöhr, 36. Modlitba, 38. Malik a 40. Gruber.

„Družstvo mužů CK Příbram Fany Gastro vybojovalo druhé místo za týmem Whirlpool Author a potvrdilo průběžnou druhou pozici v Českém poháru za SKC Tufo Prostějov," byl spokojený sportovní ředitel příbramského klubu Marek Volf.

Vložené závody mládeže, ml. žáci: 12. Kuba, 13. Vavroušek, st. žáci: 11. Vondráček, junioři: 7. Kuba, 11. Sedláček.
ČP mládeže Žirovnice, ml. žáci: 21. Kuba, 22. Vavroušek, st. žáci: 18. Vondráček, junioři: 4. Sedláček, 11. Kuba.
Vložený závod mužů: 1. Nipl (Puskinak.cz), 2. Hebík (Příbram), 3. Hunal (Whirlpool Author).