Téma nakonec dle hlasů redaktorů Příbramského deníku nejlépe vystihl na svém snímku Radek Strnad, a to při návštěvě utkání Okresního přeboru dorostenců Kosova Hora – Rožmitál (5:0), které bylo zároveň soubojem dvou nejlepších týmů tabulky.

Výsledky tématu SOUBOJ

1. Karate 30 b.
2. Hlavička 22 b.
3. Obličeje 18 b.
4. Bok na bok 14 b.
5. Na zemi 9 b.
6. Diskuze 4 b.
7. Kleště 3 b.
8. Drny vzduchem 2 b.
9. Ruce a sníh 1 b.
10. Kupředu pravá 1 b.

„Soutěž se u čtenářů velmi pěkně rozběhla, o čemž svědčí počet zaslaných fotografií do druhého kola. Věřím, že jejich počet i kvalita budou i nadále stoupat. Na druhou stranu mě však také trošku mrzí, že zatím byly všechny snímky pořízeny na fotbale a ostatní sporty jsou opomíjeny,“ říká po uzávěrce hlasování druhého kola šéfredaktor Příbramského deníku Karel Hutr.

Další týden můžete na sportovních akcích pořizovat snímky pro třetí kolo fotosoutěže. Tentokrát se pokuste zachytit téma: MIMO ZÁBĚR.

Vyfotit tedy můžete prakticky úplně cokoliv, co většinou zůstává stranou hlavní pozornosti, ale přesto to k danému sportu neodlučitelně patří.

Bylo by fajn, kdybyste se svými fotoaparáty vyrazili také na jiné sporty, než fotbal, i když je jasné, že nabídka fotbalových utkání je určitě nejpestřejší.

Pochlubte se svými snímky! Fotografie můžete zaslat na jan.hajek@denik.cz nejpozději do úterý, kdy v tištěném Příbramském deníku zadáme nové téma. Na výherce kola čeká malá pozornost od našeho deníku.