DIVIZE A

Malibu M. Boleslav - Legie Příbram 7:4 (1:2)

Utkání začalo velkou aktivitou hráčů Legie, kteří tak měli mnohem více ze hry. Tato převaha byla patrná celý první poločas a byla odměněna dvěma góly Zákouckého. Půle přesto skončila jen jednogólovým náskokem hostí.

„Po změně stran se u nás projevila nerozehranost a možná i nepatrně horší fyzička. Nicméně dva góly do naší branky padly po nešťastných tečích nebo smolných situacích. A když už jsme dokázali srovnat na 3:3, tak jsme hned po rychlé rozehrávce opět inkasovali," komentoval zápas Michael Kvasnica.

Do konce utkání už nezbývalo mnoho času, proto se obrana Legie rapidně otevřela. K vyrovnání bylo blízko a chybělo i trochu štěstí, za to hráčům Malibu spadlo do branky téměř všechno. „Závěr utkání už byl pro nás jen z povinnosti. Je to velká škoda, protože tento soupeř byl k poražení," dodal Kvasnica.

Branky: Bělík 3, Maňas 3, Polanka – Zákoucký 3, Venta. Rozhodčí: Tylchert, Zlatník. ŽK: 3:1.

KRAJSKÝ PŘEBOR

HFK Příbram - Joga Players M. Boleslav 5:1 (1:1)

Sebevědomý nováček živil v Příbrami svou naději na body až do začátku druhé půle. To jej futsalisté HFK zmrazili povedeným signálem z trestného kopu. Když se pak snažili Boleslavští o rychlé vyrovnání, potrestali je domácí z brejků dalšími brankami, až dovršili nepopulárního „bůra".

„Soupeř na nás nastoupil aktivní hrou, ale v útoku byl hodně bezzubý. Nám navíc perfektně zachytal Pištora a prvním hattrickem v dresu HFK se blýskl Bernát. To, společně s naší zlepšenou koncovkou v druhé půli, rozhodlo," komentoval duel hrající předseda HFK Jan Hájek.

Branky HFK: Bernát 3, V. Kuba 2. Rozhodčí: Vážan, Šnýdr. Bez karet.

Nováček přeboru ISŠ Příbram začal sezonu divokou výhrou 18:12 na palubovce Slavoje Kladno, když deset branek obstaral Wágner.