2. liga – západ

Tým ISŠ vyrazil tentokrát v neděli večer do Lovosic. Zde se utkal se známým Ludis teamem, s nímž se potkával už loni v divizi.

„Tentokrát jsme měli velmi silnou sestavu a dalo se předpokládat, že neodjedeme s prázdnou. Ještě v prvním poločase se domácím dařilo s námi držet krok hlavně zásluhou skvělého brankaře. Nám trvalo velmi dlouho, než jsme našli recept na proměňování šancí. Ve druhém poločase už to byl z naší strany koncert," komentoval zápas trenér Jaroslav Černý.

Vidět byli především bratři Pilíkové, a to jak v kombinační, tak v individuální hře. Skvěle jim však sekundovali i ostatní spoluhráči. „Řada kombinačních akcí byla odměněna potleskem lovosické haly. Ve slušně hraném utkání si naši hráči na konci zápasu zasloužili uznání a obdiv protihráčů i delegáta zápasu. Zápas lze shrnout jako druholigové utkání pro radost ze hry," dodal Černý.

Ludis Team Třebenice – ISŠ Příbram 2:7 (1:2)
Branky ISŠ: T. Pilík 3, Krejčí 3, P. Pilík.
ISŠ: Holan – Bouček, Holý, P. Pilík, Žáček, T. Pilík, Hájek, Krejčí, Buch.

Divize A

Futsalisté Legie jeli na palubovku vedoucího týmu soutěže do Prahy. Tamní Wizards si zatím počínají suverénně na to, že jsou nováčky.

Příbramský tým se dostal do vedení, o které však ještě do přestávky přišel. Po změně stran už si domácí vítězství pohlídali.

Legii tak nadále patří až desátá příčka tabulky.

Wizards DDM Praha 10 – Legie Příbram 5:2 (2:1)
Branky: Blažek 2, Vobořil, Čáha, Výborný – Kvasnica, Mezera.

Středočeský přebor

Ani jednomu z příbramských týmů se nepodařilo bodovat. HFK doma dokázal vyrovnat tříbrankovou ztrátu, ale dvě minuty před koncem inkasoval rozhodující zásah.

Viva neuspěla v Kralupech. Utekl jí první poločas, po kterém prohrávala už o čtyři branky. Po změně stran už náskok domácích nedohnala.

V tabulce mají oba příbramské týmy šest bodů. Viva je osmá, HFK desátý.

HFK Příbram – Atlantic Rakovník 5:6 (1:2)
Branky: Kříž, J. Kuba, Vojtíšek, Bábíček, V. Kuba – Šimek, Steinbauer, Tvrz, M. Schwendt, Hejda, Červený.

AFC Kralupy – Viva Příbram 7:3 (4:0)
Branky: Vymětalík 2, Moravec 2, Heimrath, Karas, Koláček – Branžovský 2, Drašnar.