2. liga západ

Po remíze na půdě Kadaně ztrácejí futsalisté ISŠ Příbram na první Litoměřice už pět bodů a zdá se tedy, že o vítězi letošního ročníku – a postupujícím do nejvyšší soutěže – je rozhodnuto.
Betis Kadaň – ISŠ Příbram 4:4 (2:2). Branky: Kopta 2, Novák 2 – Hájek, Krupa, Buch, Jandera.

Divize A
Brankově hodně bohatý zápas nabídl tým Legie s druhým celkem tabulky Chomutovem. V netradičním nedělním podvečeru nastřílely oba celky třináct branek a rozešly se divokou remízou.
Legie už má téměř jistou záchranu, k jistotě jí stačí získat v posledních třech zápasech bod.
V Divizi A už je rozhodnuto o prvenství týmu Zlej se(n) Liberec.
Legie Příbram – Baník Chomutov 13:13 (9:6). Branky Legie: Venta 4, V. Zákoucký 3, Liška 2, M. Zákoucký 2, Šimák, Vančát.

Středočeský přebor
Futsalisté Vivy nepřipustili překvapení a bez větších potíží přehráli předposlední celek tabulky. Sami se tak posunuli už na třetí příčku a na postupové druhé místo jim chybí jen tři body.

Prvenství už zřejmě nikdo nevezme céčku Mělníku, které však postoupit nemůže, neboť ve vyšší soutěži má své béčko.

Naopak zpečetěn byl o víkendu osud HFK Příbram. Po vysoké porážce na palubovce Fobozu už neskončí lépe než předposlední a stejně jako loni tedy obsadí příčku, znamenající sestup.

Foboz Slaný – HFK Příbram 10:1 (3:0). Branka HFK: Šutek. Viva Příbram – Celtic Kladno 12:6 (5:3). Branky Vivy: Hanáček 4, Hausleitner 3, Sklenář 3, Kaňa, Trefný.