Sp. Příbram – Úvaly B 9:7.
Utkání ovládly obrany, ale domácí měli stále navrch a nakonec zvítězili i proto, že se mohli opřít o střeleckou mušku Procházky.

Příbram – Bělá p. B. 9:9.
Utkání se moc nelišilo od prvního co se týká počtu branek. Opět v něm dominovaly obrany, avšak v tomto utkání museli Příbramští dotahovat ztrátu na soupeře. Tuto ztrátu se jim podařilo stáhnout až v poslední minutě, a získali tak cennou remízu.

Příbram – Mělník 20:13.
K zápasu s Mělníkem šli domácí z pozice favorita, ale již úvodní minuty naznačily, že tato role jim nesvědčí. V důsledku toho velmi rychle prohrávali 1:4. Za tohoto stavu však nastartovali obrat, když se podařilo probudit dosud podřimující příbramský útok. K němu se v druhém poločase přidala dobrá obrana, která vedla ke spolehlivému vítězství.

Příbram – Úvaly A 17:18.
Vzhledem k vývoji turnaje bylo jasné, že vítěz tohoto utkání obsadí celkové druhé místo. Začátek se příbramskému týmu nepovedl a velmi rychle prohrával čtyřbrankovým rozdílem. Příbramští se s tím nehodlali smířit a stejně jako v utkání s Bělou začali v závěru stíhací jízdu, kterou podpořil velmi dobrým výkonem Krotký v brance. Výsledkem tohoto snažení bylo 15 vteřin před koncem vyrovnání. Jenže dvě vteřiny před koncem rozhodli hráči Úval šťastnou trefou o svém vítězství.

Příbram – M. Boleslav 11:21.
Suverén příbramského turnaje zcela ovládl úvod utkání a rychlými kombinacemi jej změnil ve svou exhibici. Zápas v klidu kontroloval a dovedli jej k jasnému vítězství.

„Vystoupení našeho družstva nelze hodnotit jinak, než jako velmi úspěšné,“ řekl po turnaji trenér příbramských minižáků Josef Holeček.

Sp. Příbram: Krotký, Procházková – Vohnout 5, Hofmann 12, Procházka 28, Hrubý 9, Spálenka 10.

Výsledky turnaje

Sp. Příbram – Ml. Boleslav 11:21, Úvaly A 17:18, Bělá p. B. 9:9, Úvaly B 9:7, Mělník 20:13.

M. Boleslav – Úvaly A 22:9, Bělá 18:5, Úvaly B 22:8, Mělník 27:16.

Úvaly A – Bělá 15:9, Úvaly B 18:15, Mělník 19:13.

Bělá p. B. – Úvaly B 18:12, Mělník 20:21.

Úvaly B – Mělník 19:15.

Pořadí: 1. Ml. Boleslav 10 b., 2. Úvaly A 8, 3. Příbram 5, 4. Bělá 3, 5. Úvaly B 2, 6. Mělník 2.