Do turnaje vstoupili Příbramští hladkým vítězstvím nad pořádajícím oddílem. Poté přišel na řadu duel s B-týmem Kutné Hory. Tato utkání jsou vždy velmi vyrovnaná a ani tentokrát nebylo výjimkou. Začátek sice patřil klukům ze Spartaku, ale postupem času se ke slovu dostávaly spojky z Kutné Hory a zápas tak rozhodly ve svůj prospěch.

Také v následujícím zápase byl soupeřem Příbrami celek Kutné Hory, tentokrát však jeho A–družstvo. Přestože v poslední době hledá svojí suverenitu z úvodu sezony, nastoupili příbramští žáci do tohoto utkání s velkým respektem, což se projevilo na konečném výsledku.

Pokud bylo utkání s A týmem Kutné Hory jednoznačnou záležitostí, tak následující utkání bylo doslova exhibicí Mladé Boleslavi a zmaru Příbramských. Těm se nedařilo vůbec nic, zatímco v pohodě hrajícím klukům z Mladá Boleslavi vycházelo úplně vše.

Po tomto zápase čekal Spartak Příbram duel proti Bělé pod Bezdězem, která se opírá o výborně hrajícího rozehrávače. Jeho hra na příbramskou obranu velmi platí a ani v Mělníku tomu nebylo jinak. V úvodu Příbramští sice drželi krok, ale postupem času se zápas změnil v exhibici rozehrávače z Bělé.

Před posledním utkáním turnaje provedl trenér Příbrami drobné změny v sestavě. Ty byly zřejmě příčinou toho, že úvod utkání byl chudý na branky a soupeř se dostal do tříbrankového náskoku.

Od poloviny utkání však nové uspořádání začalo nést své ovoce. Především díky spolupráci Procházky s Hofmannem na křídle se začali Příbramští dostávat do šancí, které i proměňovali. Jelikož i obrana, podpořená výkonem Krotkého v brance, podávala dobrý výkon, náskok soupeře se ztenčoval. Velké množství neproměněných šancí však zmařilo šance na úplný obrat.

Vítězem turnaje se stal tým z Mladé Boleslavi před A týmem z Kutné Hory.

Pořadí oblastního přeboru i nadále vevodí tým z Kutné Hory s 34 body, před Mladou Boleslaví, která má 32 bodů.

Házenkáři Spartaku Příbram jsou zatím na 7. místě tabulky se 7 body.

Sestava a střelci Sp. Příbram: Krotký – Procházková 1, Kohut 6, Hofmann 11, Procházka 14, Novák, Hrubý 12.

Výsledky turnaje
Sp. Příbram – Ml. Boleslav 0:20, Kut. Hora A 6:15, Bělá p. Bez. 5:17, Úvaly 7:9, Kut. Hora B 12:14, Mělník 14:2.
Ml. Boleslav – Kut. Hora 9:6, Bělá 11:5, Úvaly 20:5, Kut. Hora B 14:8, Mělník 25:0.
Kutná Hora A – Bělá p. Bez. 10:9, Úvaly 16:13, Kutná Hora B 15:9, Mělník 27:9.
Bělá p. Bez. – Úvaly 13:5, Kut. Hora B 11:11, Mělník 20:5.
Úvaly – Kut. Hora B 13:10, Mělník 18:5.
Kut. Hora B – Mělník 14:5.