Po oboustranně opatrném začátku se ujali Příbramští vedení střelou Hrubého, které bohužel opět neudrželi a během následujících čtyř minut pustili domácí do tříbrankového náskoku. Když rozjíždějící se domácí přibrzdili svými úspěšnými pokusy Spálenka a Vopička, zdálo se, že se příbramští žáci probudili do střeleckého dne.

Avšak v následujících minutách se domácí vzpamatovali a dovolili do konce poločasu skórovat už pouze Procházkovi. Přesto Příbramští odcházeli do šatny s přijatelným výsledkem 4:11.

I ve druhém poločase si házenkáři Spartaku dokázali vypracovat brankové příležitosti, ale jejich zakončení šlo buď na tyč branky domácích či do náručí dobře chytajícího Neužila.

To vedlo k tomu, že se domácí často dostávali do jednoduchých přečíslení , která velmi spolehlivě proměňovali. Jelikož na straně příbramských se ve druhém poločase dokázal prosadit pouze Procházka, podlehli příbramští svému soupeři 26:6.

V poslední utkání podzimní části soutěže hostí příbramští žáci 3. listopadu od 10 hodin Lokomotivu Č. Budějovice.

Sestava a střelci Spartaku Příbram: Krotký, Procházková – Vohnout, Vopička 1, Procházka 3, Hrubý 1, Daňhelka, Spálenka 1.