Neúčast dvou hráčů základní sestavy – brankáře Krotkého a Daňhelky však vedla jednak k nemožnosti střídání v utkání a také ke změně v rozestavení hráčů. „Výraznou změnou byla nutnost stažení Procházky, do té doby našeho nejlepšího střelce, na post brankáře. Druhou změnou byla hra na dva pivoty, kterou ještě kluci nemají zažitou," přiblížil problémy se sestavou trenér Josef Holeček.

Úvod utkání, ve kterém Příbramští po rychlém inkasování stejně rychle vyrovnali zásluhou Ondřeje Hofmanna, nenasvědčoval, že by utkání mělo být exhibicí domácích. Avšak vysunutá obrana Lokomotivy odhalila slabiny v nesehranosti příbramských spojek, které útočníci zakončovali smrtícími protiútoky.

„Přestože Procházka v brance předváděl místy až neuvěřitelné zákroky, vypracovali si domácí do poločasu výrazný náskok, který jim umožnil druhý poločas odehrát v exhibičním výkonu," dodal Holeček.

Po porážce v Budějovicích je jasné, že Spartak Příbram obsadí po podzimní části 4. místo.

Lok. Č. Budějovice – Sp. Příbram 29:5 (14:2)
Sestava a střelci Sp. Příbram: Procházka – O. Hofmann 4, Vopička 1, Vohnout, M. Hofmann, J. Šíp, M. Šíp.

NÁBOR
Spartak Příbram hledá zájemce o házenou ve věku 7 až 12 let.
Zájemci se mohou hlásit do konce října přímo na trénincích mladších žáků. Ty jsou vždy v úterý a ve čtvrtek na hřišti u Gymnázia Komenského. Případně můžete kontaktovat trenéra Josefa Holečka na telefonním čísle 605 131 171.