Hodně o nadějích HFKřekne již následující duel. V sobotu totiž hraje Příbram na domácí palubovce proti Bělé, která je nejbližším sousedem příbramských futsalistů v tabulce. „Pokud nezískáme plný počet bodů, náš sestup bude zřejmě zpečetěn. Utekli by nám na devět bodů, což bychom už v posledních čtyřech kolech nedotáhli,“ ví Hájek.

O neúspěchu na slánské palubovce bylo rozhodnuto dříve, než duel vůbec začal. „Začaly přípravy klubů velké kopané a my měli problém vůbec složit tým. Nakonec nás zachránili tři junioři, kteří se kousli a po dvou náročných zápasech v první lize jeli i večer s áčkem,“ smutnil nad nedostatečnou docházkou Jan Hájek.

V posledních pěti kolech hraje HFK třikrát doma, navíc pojede na palubovku poslední Veltěže. „Budeme bojovat do posledního okamžiku, když ještě budeme mít alespoň teoretickou šanci se v divizi zachránit,“ dodává odhodlaně Hájek.

Hrasl Slaný – HFK Příbram 14:4 (6:2).
Branky a as. HFK: Ptáček (Bernát), Ptáček (Budějský), Hájek (Ptáček), Bernát. Rozhodčí: Stádník, Orálek. ŽK: J. Kuba. ČK: 1:0.Diváci: 6.

HFK: Pištora – Nohýnek, Bernát, J. Kuba, M. Kuba – Budějský, Hájek, Ptáček.