Třebusice – HFK Příbram
9:7 (6:3)

Domácí šli rychle do čtyřbrankového vedení, když krutě trestali každou chybu v rozehrávce HFK. Pak se ale poprvé v dresu hostů gólově prosadil Šindelář a odstartoval tak pokus o zvrat a zisk bodů.

Chvíli po něm se totiž trefil i Ptáček a zároveň s poločasovou sirénou pak ještě efektně patičkou i Šmucler.

Po změně stran Příbramští pokračovali ve zlepšené hře. Po pěkných akcích postupně snižovali náskok domácích a tři minuty před koncem zápasu už to bylo pouze o jediný gól 8:7.

To už tým HFK hrál bez brankáře a dokázal zamknout favorizované Třebusice před jejich brankou. Ale na bod nakonec nedosáhli.

„Před zápasem bych tento výsledek asi bral, ale teď je nám všem jasné, že jsme měli na víc. První gól jsme si dali sami a další minimálně dva patří mezi zbytečné. Znamená to pro nás třetí prohru v řadě, takže nám soupeři začínají v tabulce pomalu utíkat. Pokud tedy chceme letos pomýšlet na umístění ve středu tabulky, musíme v dalším kole zvítězit,“ ví předseda příbramského klubu Jan Hájek.

Branky a as. HFK: 12. Šindelář (Kuba), 16. Ptáček (Šmucler), 20. Šmucler (Kuba), 22. Hájek, 30. Ptáček (Hájek), 33. Kuba (Šmucler), 37.Kuba (Hájek). ŽK: Šmucler. Sled skóre: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 6:2, 6:4, 7:4, 7:5, 8:5, 8:7, 9:7. Diváci: 20.

HFK: Pištora - Nohýnek, Šindelář, Hájek, Bonk - Kuba, Ptáček, Šmucler.

V dalším kole hraje HFK v sobotu od 20.15 hodin v hale ZŠ Březové Hory proti nováčkovi soutěže Hrasl Slaný, který je nyní šestý. „Kromě dalšího zápasu našeho A–týmu bych chtěl čtenáře Příbramského deníku již pozvat také na první duely našich juniorů. K prvnímu turnaji pojedeme v sobotu 19. listopadu do nedaleké Plzně a našimi soupeři zde budou kromě domácích také hráči pražských Bohemians a Slavie,“ dodal Hájek.