„Záštitu nad turnajem převzal dobříšský starosta Stanislav Vacek, který se v minulosti několika ročníků sám jako aktivní hráč zúčastnil. Na začátku turnaje připomněl, že fotbalové zápasy byly vždy součástí oslav Havelského posvícení na Dobříši a přivítal všechny hráče a návštěvníky turnaje," přiblížil atmosféru v úvodu turnaje jeden z členů organizačního výboru Jan Soukup.

Turnaj se odehrál na dvou hřištích na umělé trávě na stadiónu v Lipkách.

„Vítězem turnaje se stala stará garda MFK Dobříš, která ve finálovém utkání porazila Tatran Sedlčany 4:2 a společně s putovním Dobříšským korbelem jako hlavní cenu obdržela od zakladatele turnaje Míry Procházky pečenou domácí posvícenskou husu!" prozradil Soukup.

Nejlepším brankařem turnaje byl vyhlášen Ivoš Kořínek (SK Jince), nejlepším střelcem turnaje se stal s pěti brankami Michal Řechka (MFK Dobříš) a cenu pro nejstaršího hráče obdržel Bořek Štefan ročník narození 1959 (Tatran Sedlčany).

„Děkujeme sponzorům za podporu, hráčům za předvedené výkony a příznivcům fotbalu, kteří v hojném počtu pomohli vytvořit příjemnou atmosféru celého turnaje," dodal Jan Soukup.

Konečné pořadí: 1. MFK Dobříš, 2. Tatran Sedlčany, 3. SK Jince, 4. Worlovna Dobříš, 5. Sparta Luhy, 6. Vltavan Borotice.