VFK Milina! – FC VB Kolín
5:4 (3:4)

Utkání předkola středočeské části poháru bylo atraktivní a s řadou šancí na obou stranách. Na úvodní gól se čekalo poměrně dlouho a jako první udeřili hosté, kteří navíc hned přidali i druhý zásah. „Čekali jsme, že soupeř bude kvalitní, a to také ukázal. Začátek zápasu nám utekl, ale pak jsme zlepšili hru a skóre otočili," komentoval úvodní minuty šéf domácího týmu Miroslav Procházka.

Na dva rychlé zásahy Kolína stejně odpověděli i domácí a strhli vedení na svou stranu. Jenomže v poslední minutě první půle dvěma góly během dvaceti vteřin otočil skóre i Věšák Butabi.

Po změně stran už mířili přesně jen domácí. Dalšími dvěma zásahy znovu převážili misky vah ve svůj prospěch, ale tentokrát už soka k vyrovnání nepustili. „Zabrali jsme, znovu to otočili a nakonec i se štěstím postoupili," dodal Procházka.

Branky domácích: Valsa 3, Šimonovský, Kinčl. Rozhodčí: Chyba, Peták. Diváci: 23. Sled skóre: 0:2, 3:2, 3:4, 5:4.

Milina: Pavlík – Žáček, Mašek, Kinčl, Pinta, Šimonovský, Valsa, Drnec, Zbíral.

VFK Milina! tak ve svém premiérovém vystoupení v poháru hned dosáhla něčeho, co se před ní nepovedlo žádnému jinému týmu z Příbramska. Do Příbrami díky postupu a losu přivede aktuálně druhý nejlepší tým České republiky – Benago Zruč nad Sázavou! Utkání musí být odehráno do konce března. „Bude to pro nás určitě zajímavá konfrontace. Těšíme se!" říká Miroslav Procházka.

V prvním kole se na domácí palubovce představí i další dva týmy Příbramska. Knockout 83 team vyzve divizní Malibu Mladá Boleslav a FC 83 nastoupí proti druholigovému Arsenalu Benešov.