1. liga

Cosmos – Halucinace odloženo, Union Brdy – Proradost 6:0, Srdcaři – Dream team 1:5, Brdský krávové – Dirtecho 3:3, Česká pivnice – Motor Bř. Hory 0:2, Jak v 30 – Rychlý válec 0:2, Proradost – Dream team 1:0, Union – Brdský krávové 7:3, Halucinace – Jak v 30 4:1, Motor Bř. Hory – Srdcaři 19:0, Dirtecho – Cosmos odloženo, Rychlý válec – Česká pivnice 7:2, Jak v 30 – Dirtecho odloženo, Dream team – Motor Bř. Hory 5:3, Srdcaři – Rychlý válec 0:15, Brdský krávové – Proradost 6:2, Cosmos – Union 2:2, Česká pivnice – Halucinace 1:4, Proradost – Motor Bř. Hory 3:4, Rychlý válec – Dream team 1:1, Halucinace – Srdcaři 16:0, Brdský krávové – Cosmos 2:0, Union – Jak v 30 odloženo, Dirtecho – Česká pivnice 3:1.

1. Rychlý válec 4 3 1 0 25:3 10
2. Halucinace 3 3 0 0 24:2  9
3. Motor Bř. Hory 4 3 0 1 28:8  9
4. Union Brdy 3 2 1 0 15:5  7
5. Dream team 4 2 1 1 11:6  7
6. Brdský krávové 4 2 1 1 14:12 7
7. Dirtecho Sharks 2 1 1 0  6:4  4
8. Proradost 1999 4 1 0 3  6:16 3
9. Cosmos 2 0 1 1  2:4  1
10. Jak v 30 2 0 0 2  1:6  0
11. Česká pivnice 4 0 0 4  4:16 0
12. FC Srdcaři 4 0 0 4  1:55 0
Střelci: 8 – Ptáček (Brd. krávové), Šebek (Union), 7 – Čech, Slepička (oba Rych. válec), Řezáč (Motor).

2. liga

Botafogo – Liptákov 1:2, Kotláři – Return 0:5, Knockout – Olympic Bř. Hory 4:1, Aspoň jednoho – Real Žežice 0:13, Return – Walkers 1:3, Viva kamenictví – Kotláři 9:2, Airborne ZZN – Botafogo 3:4, Walkers – Hellas 5:0, Olympic BH – Společenství S+S 0:7, Liptákov – Knockout 3:8, Hellas – Airborne ZZN 0:5, Společenství – Aspoň jednoho 6:0, Airborne ZZN – Return 1:2, Real Žežice – Kotláři 1:3, Hellas – Olympic BH 2:0, Walkers – Airborne ZZN 3:1, Společenství – Viva 3:1, Return – Liptákov 4:0, Aspoň jednoho – Knockout 0:10, Olympic Bř. Hory – Botafogo 1:2, Kotláři – Walkers 0:4, Viva – Žežice 1:5, Liptákov – Hellas 1:5, Botafogo – Aspoň jednoho 6:0.

1. FC Walkers 4 4 0 0 15:2 12
2. Knockout 83 team 3 3 0 0 22:4  9
3. Společenství S+S 3 3 0 0 16:1  9
4. AC Return 4 3 0 1 12:4  9
5. MFC Botafogo 4 3 0 1 13:6  9
6. Real Žežice 3 2 0 1 19:4  6
7. Viva kamenictví 3 1 0 2 11:10 3
8. Airborne ZZN 4 1 0 2 10:9  3
9. Hellas Ornela 4 1 0 3  7:11 3
10. Liptákov 4 1 0 3  6:18 3
11. AC Kotláři 4 1 0 3  5:19 3
12. Olympic Bř. Hory 4 0 0 4  2:15 0
13. Aspoň jednoho 4 0 0 4  0:35 0
Střelci: 8 – Voříšek, 7 – Sandr (oba Knockout), 6 – Chochola, 5 – Tyl (oba Real Žežice).