Prvním z nich bude Roman Vanický, přezdívaný Cobra. Ten už ve své kariéře zápasil s prakticky kompletní špičkou MMA a síly dokonce změřil i s oběma soupeři, kteří se nedávno utkali s absolutní českou jedničkou Karlosem Terminatorem Vémolou, tedy s Tomášem Kuželou i Petrem Monstrem Knížetem.

Cobra Vanický zápasil i s Martinem Šolcem, jenž bojoval v prosinci loňského roku v titulovém zápase o pás GCF. Vanický je také evropským šampiónem v MMA, když titul získal na přelomu tisíciletí. Kromě MMA má několik desítek zápasů v profesionálním boxu a je pověstný tím, že většinu svých zápasů ukončí před limitem.

Dalším, kdo vyzve soupeře ze slovenského týmu, je Jaroslav Číňan Poborský. Populární zápasník měl svůj debut v MMA již v roce 2003. V roce 2011 dokonce vyhrál boj o titul GCF a stal se tak šampiónem této organizace. Na svém kontě má velkou spoustu zápasů a hojný počet vítězství s věhlasnými soupeři. Soupeřem současné legendy MMA bude Milan Strnisko ze Slovakai Explosian Teamu.

Hlavním zápasem galavečera bude souboj dvoumetrového Milana Godzily Jenšíka, který se tvrdě připravuje na svého stejně velkého slovenského gladiátora Štefana Krajčiho. Tímto zápasem, v němž mají zápasníci v součtu téměř čtvrt tuny, vyvrcholí bratrovražedný boj i celý večer.

Galavečer čítá celkem jedenáct duelů. Těšit se můžete i na domácí Martina Řehku, Ladislava Erdélyiho mladšího, Martina Průchu a Lucii Pudilovou. Za domácí premiérově nastoupí i již zmiňovaný Milan Godzila Jenšík.

Vstupenky na galavečer můžete zakoupit prostřednictvím portálu www.ticketstream.cz a nebo ve Videopůjčovně na Náměstí 17. listopadu v Příbrami. Akce se koná v pátek 14. února.