V pozici nového lídra této soutěže nastoupila novoknínská Merenda s úmyslem udržet tříbodový náskok na čele průběžné tabulky. Když však obě svá utkání se svými pronásledovateli prohrála (Merenda – Walker Bar Dobříš 1:2, Merenda – Artur Ross Příbram 0:2), rázem se její náskok zmenšil.

Obsazením čtvrtého místa v turnaji sice Merenda udržela čelo průběžné tabulky, avšak pouze s náskokem jediného bodu od Příbramských.

Walker Bar Dobříš měl také šanci náskok vedoucí Merendy snížit, podlehl však velice dobře hrající Příbrami 0:2 (16:20), a obsadil tím v turnaji třetí příčku.

Příjemným překvapením turnaje byl celkový výkon US Praha, kteří turnajem prošli bez prohry. A to zásluhou jak vynikajícího výkonu smečaře Marka Bělohlávka, tak polařů Jaroslava Svobody a Jirky Válka.

Poslední turnaj letošní série bude odehrán v sobotu 17. listopadu od 9 hodin opět v tělocvičně ZŠ Nový Knín. Po jeho skončení se uskuteční slavnostní vyhodnocení a předání putovního poháru pro vítěze v místní restauraci Na Merendě.

Pořadí VII. turnaje: 1. SK US Praha 10 bodů, 2. Artur Ross Příbram 7, 3. Walker Bar Dobříš 7, 4. Merenda Nový Knín 5, 5. Pekárna Bedřich Dobříš 5, 6. Mokrovraty 0.

Průběžná tabulka Satelitu 2012: 1. Merenda N. Knín 35, 2. Artur Ross Příbram 34, 3. Walker Bar Dobříš 33, 4. SK US Praha 27, 5. Pekárna Bedřich Dobříš 18, 6. Mokrovraty 16, 7. Osada Půlnoční 1.