Tato soutěž vyhledává a podporuje aktivní, úspěšné a nadané děti z celé České republiky. Soutěže se účastní talentované děti z různých kategorií a rozmanitých oborů. Jedinečnost soutěže spočívá právě v tom, že nemá žádné kategorie a příležitost má tak opravdu každý. Mezi vyvrcholení soutěže každoročně patří rozhlasové i televizní natáčení.

Tým deseti závodnic pod vedením trenérky Denisy Havlíčkové, který dosáhl nominace pro postup do celorepublikového finále: Štěpánka Janíčková, Bára Pechmannová, Natálka Burešová, Marička Pulkrabová, Kája Malá, Adélka Volná, Anetka Stiborová, Šárka Fabiánová, Terka Houfková a Klárka Nováková, spolu soutěží již šest let.

A v čem, že spočívá taková úspěšnost týmu nejen ve sportovních soutěžích?

Bude to nejspíš nejen skvělou sportovní formou, ale také kolektivem, který mají závodnice sehraný a během mnoha let si mezi sebou vytvořila dlouholetá přátelství. Velkou podporou celého týmu je však především jejich trenérka Denisa Havlíčková, která s týmem tráví mnoho času i mimo tělocvičnu.

Závodní tým Aerobik studia Orel Dobříš bude v následujících týdnech očekávat osobní návštěvu zástupců a odborných poradců soutěže. Pokud se v tomto užším výběru na závodní tým usměje štěstí, mohou se závodnice těšit již v prosinci na rozhlasové i televizní natáčení pořadu Zlatý oříšek.

KAMILA PAULOVÁ