Do semifinále PFL jdou Ježci, Kentauři, Mobydicks a Wentyl

Příbram /FOTO/ – O uplynulém víkendu se definitivně rozhodlo o účastnících letošního finálového dne PFL.

20.5.2014

Kentauři Nový Knín - Panthers Příbram.Foto: Deník/Jan Hájek

„S přehledem si zajistili účast favorizovaní Mobydicks, jejichž soupeř HC 91 se na třetí utkání čtvrtfinále nedostavil a soutěž zakončil blamáží. Oslabení Panthers statečně bojovali, ale proti výborně hrajícím Kentaurům z Nového Knína to na prodloužení série nestačilo," komentoval dvě nejkratší čtvrtfinálové série jeden z pořadatelů Petr Velebil.

Zbylé dvě série se protáhly do rozhodujícího pátého duelu. „Z první postoupil favorit na titul – Ježci Rožmitál, kterému velmi houževnatě vzdoroval náš tým a největší překvapení play off, FC Křížák. Poslední duel byl otevřen do poslední minuty," popisoval Velebil sérii, které se sám zúčastnil jako hráč.

Posledním semifinalistou se stal Brdskej Wentyl. „Jeho hráči v pátém zápase nepodlehli skepsi, ačkoliv po dvou třetinách prohrávali už o tři branky. V závěrečné periodě pěti brankami dokonali senzační obrat proti favorizovaným Hunters Příbram," dodal k poslední sérii Velebil.

První a druhé semifinálové zápasy se hrají v sobotu 24. května, třetí a případné čtvrté zápasy sérií pak o týden později.

Čtvrtfinále PFL
3. zápasy
Ježci – Křížák 6:5 Čejka 4, Buchta, Filip – Soukup 2, Růžička, Řanda, V. Waldhauser,
Kentauři – Panthers 6:1 Pejla 2, Kukla 2, Koza, Chlumecký – Staňo,
Hunters – Wentyl 4:2 Schneeberg 2, Stejskal, Jakš – Hanáček, Kortán,
Mobydicks – HC 91 5:0 kontumačně.
4. zápasy
Ježci – Křížák 5:6 po sam. náj. Čejka 2, Buchta, Štěrba, Závodný – Soukup 3, Vogeltanz 2, Řanda,
Hunters – Wentyl 1:3 Moser – Hanáček, Uzel, Kortán.
5. zápasy
Ježci – Křížák 5:4 Mora 2, Filip, Buchta, Čejka – Soukup 2, Řanda, V. Waldhauser,
Hunters – Wentyl 3:5 Schneeberg 2, Stejskal – Brynda 3, Hanáček, Bábek.

OBRAZEM: Volby na běžeckém závodě na Příbramsku

Cholín /FOTOGALERIE/ - Účastníci závodu EPO Trailmaniacs Slapy nemuseli v letošním roce volit, zda poběží tento extrémní vytrvalostní terénní závod,nebo půjdou k volbám do Parlamentu ČR.

Příbram o svém vítězství nad Ústím rozhodla čtyřmi góly během patnácti minut

Příbram – Fotbalisté 1. FK Příbram přivítali ve dvanáctém kole FNL na domácím hřišti Ústí nad Labem, v jehož dresu se do známého prostředí vrátili bývalí hráči příbramského týmu Štěpán Kacafírek a Pavel Pilík. Příbramští fotbalisté utkání nakonec zvládli, když především díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase a čtyřem brankám během patnácti minut zvítězili 4:0.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Bernard Plavec: Sport pro mě býval sprosté slovo

Dobříš – Sport mu dlouhou dobu nic neříkal, ale pak objevil kouzlo Muay Thai, kterému je nyní schopen obětovat naprosto cokoliv. Nejen o tom mluvil v rozhovoru Bernard Plavec.