„Katka zaplavala skvěle. Ve všech disciplínách patřila mezi favoritky na prvenství, což potvrdila," chválil jedenáctiletou plavkyni trenér Jan Mašek.

Laňková získala zlaté medaile vesměs s velkým náskokem, prvenství jí uteklo jen na nejkratší motýlkářské trati. A to o 0,2 vteřiny. „Katce nevyšel dohmat. Musela udělat ještě jedno tempo, a to jí stálo vítězství," litoval nedostatku štěstí Mašek. Jinak ale byl nadmíru spokojený. Kromě Laňkové získal dvě bronzové medaile ještě Matěj Šálek.

A v Jindřichově Hradci se dařilo i desetiletým plavcům PK Příbram. David Bálek má jednu zlatou, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili. Štafeta ve složení Kateřina Červenková, Denisa Červenková, Lucie Šálková a Natálie Váchová byly třetí na 4x50 v polohovém závodě a druhé na 4x50 volný způsob.