Ve městě Umea narazí na domácí hvězdu Linu Akhtar Länsberg, šampionku Skandinávie a bojovnici, jenž několik let nepoznala v MMA porážku. „Pro Lucku to bude nejtěžší zápas její kariéry. Je však odhodlaná přijmout tuto výzvu. Tvrdě dře a nebojí se," říká její trenér Ladislav Erdélyi.

Porážku v oktagonu dosud nezažila ani Pudilová. Za svou kariéru porazila Lenku Smetánkovou, Julii Stoliarenko, jenž byla nyní sparingpartnerkou nové šampionky UFC Holy Homes, a zuby si na mladé příbramské bojovnici vylámala také Suvi Salmimies. „Bude to tvrdá bojovnice, ale to byly všechny, proti kterým jsem stála. V MMA není nic procházka růžovou zahradou a my bereme tento zápas jako výzvu. Jdeme krok za krokem," uvedla Lucie Pudilová.

Jako Příbramačka využívá k tréninku i legendární haldy, které zbyly v okolí hornického města jako vzpomínka na těžební éru. „Trénuji každý den a to několikrát. Jedeme několik fází venku, v tělocvičně, ve dne i v noci. Dávám do toho vše, tohle je můj život a já si ho vybrala," dodává odhodlaně Pudilová.
Sympatickou příbramskou zápasnici čeká zápas v sobotu 28. listopadu. K zápasu na sever Švédska bude cestovat opět se svým trenérem Ladislavem Erdélyim. Odletěli ve čtvrtek.

V Umee ji před zápasem bude čekat oficiální vážení a v sobotu již samotný souboj. Lucie Pudilová bude zápasit tentokrát ve váhové kategorii do 61 kg.