V Poděbradech se utkali senioři a ze čtveřice Příbramských se do nedělního finále nekvalifikoval žádný hráč. Nejblíže měl k postupu Petr Kříž, který obsadil celkovou 30. příčku.

Kategorie mužů se odehrála v Kosmonosech, kde bojovali tři zástupci Kovohutí. Do čtyřiadvacetičlenného finále postoupil jako 23. David Hošek a z druhé příčky Jaroslav Roj. Čelo bylo velmi vyrovnané, když po kvalifikaci prvního neratovického Plocka od šestého Košnara ze Sadské dělilo pouhých šest kuželek.

V nedělním finále se Hošek ještě zlepšil a celkově obsadil 14. místo. Roj nastupoval v závěru a za vyrovnané výkony z obou náhozů se posunul na první místo. Získal tak letošní titul mistra Středočeského kraje. Druhé místo obsadil Košnar a třetí skončil kolínský Weiss, působící v rakouském Lambachu.

Prvních osmnáct hráčů se kvalifikovalo do semifinále mistrovství ČR, které se uskuteční 20. února v Dačicích. O dvanáct míst na mistrovství České republiky zde bude bojovat 48 nejlepších kuželkářů z Prahy, jižních Čech a středních Čech.