Lídr soutěže příbramský Artur Ross narazil hned v úvodu turnaje na B. W. Dobříš, který již nastoupil s uzdraveným Karlem Nájemníkem. Především pak jeho zásluhou tento zajímavý souboj poměrně hladce vyhráli Dobříšští 2:0 (20:12).

V roli pronásledovatelů chtělo zabodovat také trio novoknínské Merendy, avšak oba souboje prohrálo – s Příbramí 1:2 (20:27) a s Dobříší 0:2 (13:20).

Oslabená Prostřední Lhota bez Edy Fulína a Petra Štěpána prohrála všechna svá utkání a po dvou předešlých turnajových prvenstvích obsadila tentokrát pozici Černého Petra, tedy poslední místo.

Dobře hrající Dobříšští, ve složení Karel Nájemník, Karel Nemček a Jiří Šárka, nakonec prošli turnajem bez jediné prohry a po zásluze ho celý vyhráli.

Na čele průběžné tabulky Satelitu se tak vytvořila silná trojice mužstev, a tak souboj o celkové prvenství bude ve zbývajících třech turnajích velice zajímavý.

Další turnaj Satelitu se přesune v sobotu 20. září do Březové na Praze -západ, kde bude pořadatelem SK US Praha a začne v 9 hodin.

Satelit seniorů 2014
Pořadí 6. turnaje: 1. B. W. Dobříš 8 b., 2. Artur Ross Příbram 6, 3. Merenda N. Knín 5, 4. Mokrovraty 2, 5. Prostřední Lhota 0.
Průběžná tabulka: 1. Artur Ross Příbram 34 b., 2. B. W. Dobříš 32, 3. Merenda N. Knín 31, 4. Prostřední Lhota 22, 5. Mokrovraty, Pekárna Bedřich Dobříš a SK US Praha 15.