„Sešli jsme se takto už posedmé. Jde o turnaj smíšených týmů, kdy musí být na palubovce vždy nejméně dvě ženy," prozrazuje základní pravidlo pořadatel Martin Jakoda. V turnaji se představila pětice týmů. „Je velká škoda, že v hale je pouze jedno hřiště, protože zájem byl opravdu veliký. Pětice týmů obsadila turnaj do třiceti minut po jeho zveřejnění na facebooku," litoval Jakoda.

Drtivá většina účastníků se zná z celoročního potkávání na kurtech, a tak turnaj proběhl v přátelském duchu. Na své si přišli hráči všech výkonnostních kategorií. „Jelikož se jedná o sportovně-kulturní akci, kde se loučíme se starým volejbalovým rokem, tak jsem letos neměl žádné výkonnostní omezení hráčů. A tak jsme si mohli zahrát opravdu proti výborným hráčům," prozrazuje Martin Jakoda, který se turnaje aktivně zúčastnil se svým týmem Free Way.

Na turnajové prvenství však nedosáhl. To pro sebe ukořistil tým s názvem Chrrrc Prrrc. „Byl to asi nejvíc našlápnutý tým a vyhrál po zásluze," uznal Jakoda.

Vítězové nastoupili v sestavě Katka Bambasová, Sylva Urešová, Tomáš Kočárek, Karel Kočárek, Vojta Ureš a Jindra Štrup.

Druhou příčku vybojoval tým Leta dřiny (Martin Riger, Petr Holeček, Petr Kvapil, Jana Rosenbaumová, Aneta Peterková a Zdeněk Pícha). Třetí skončily Mrkvový buchty a na společném čtvrtém místě Březnice s Free Way.

Výsledky: Chrrrc Prrrc – Leta dřiny 2:0 (18, 25), Mrkvový buchty 2:0 (22, 20), Březnice 2:0 (15, 16), Free Way 2:0 (14, 15). Leta dřiny – Mrkvový buchty 2:0 (22, 11), Březnice 2:0 (19, 11), Free Way 2:0 (23, 22). Mrkvový buchty – Březnice 2:0 (21, 16), Free Way 2:0 (16, 16). Březnice – Free Way 1:1 (16, -22).