Do této soutěže bylo přihlášeno celkem 11 družstev ze Středočeského kraje – ŠSK při 3. ZŠ Příbram, BK Beroun, BK Brandýs nad Labem, TJ Slavoj Český Brod, Basketbal Pečky, Basket Poděbrady, Basketball Nymburk, ŠBK Borotín, Basket Pastelka Mladá Boleslav, HB Basket Praha a BC Benešov.

Týmy byly rozděleny do 2 skupin, které hrály podle daných pravidel ČBF. Ve skupině se utkal každý s každým, vždy to byl dvojzápas s jedním týmem, nejdříve v domácím prostředí a poté, v dalším kole, v prostředí soupeřů.  Po odehrání skupin se pokračovalo dále v zápasech o celková umístění v tabulce.

Příbram byl ve skupině s Benešovem, Berounem, Borotínem a Prahou, ve druhé pak bylo zbylých 6.

Ve skupině se Příbramským příliš nedařilo, v prvních zápasech prohrávaly vysokým rozdílem. Bylo znát, že dívky teprve začínají, byly to jejich první zápasy, a navíc si na sebe teprve zvykaly.

První světlá chvilka přišla až v 7. kole soutěže, kdy nastoupily podruhé proti Benešovu. Zápas byl velice vyrovnaný, po ukončení hrací doby byl stav 39:39, proto muselo dojít k prodloužení. V prodloužení dlouho nepadl žádný koš, nakonec se více štěstí přiklonilo k Benešovu, který dal  pouze jediný koš a Příbram tak prohrála 41:39.

Týden nato nastoupila Příbram proti Berounu a průběh byl téměř stejný jako před týdnem, remíza 39:39 po ukončení hrací doby. Tentokrát však v prodloužení padlo více košů Berounským a Příbram opět prohrála poměrem 41:49. Nakonec tedy Příbram skončila ve skupině na posledním 5. místě.

Protože ve druhé skupině bylo družstev 6, do zápasů o konečné 9. – 11. místo nastoupila Příbram a z druhé skupiny poslední dva, Nymburk a Český Brod.

První zápasy se konaly v Příbrami. Jako prvního soupeře se Příbram vybrala Nymburk, který skončil také na posledním místě ve skupině. Zápas začal velmi opatrrně, Příbramské dívky už si moc přály vítězství. Zápas začal pro Příbram dobře, dostala se do vedení a to po celý zápas navyšovala až do prvního vítězství v sezoně, a to vysoko 62:25. Druhý zápas odehrál Nymburk a Český Brod a skončil opět vysokou prohrou Nymburku 23:62. Do posledního zápasu nastoupila Příbram proti Českému Brodu. Příbram nastoupila s pozitivní náladou z předešlé výhry, dívky využily domácího prostředí a zápas opět zvítězily vysoko 62:32. Doma tedy Příbram vybojovala 2 vítězství.

V dalším kole se jelo do Č. Brodu. V prvním zápase porazily domácí z Brodu Nymburk 71:24, ve druhém zápase porazila Nymburk také Příbram  a to 50:26. Poslední zápas Č. Brodu a Příbrami byl velice napínavý, domácí chtěly také zvítězit v domácím prostředí a dělaly pro to vše, co se dalo. Po první čtvrtině Příbram prohrávala 15:9, v poločase srovnala na 25:25. Ve třetí Příbram opět prohrávala 42:38. Poslední čtvrtina byla velmi napínavá a Příbram nakonec urvala vítězství poměrem 54:50. Po tomto kole měla Příbram 4 výhry, Č. Brod 2 a Nymburk 0.

Poslední kolo se odehrálo v Nymburku. Nymburk začal zápas s Č. Brodem a opět prohrál vysoko 33:66. Druhý zápas sehrál Č. Brod a Příbram. Příbramské dívky začaly zápas velice zaraženě, nic se jim nedařilo a soupeřky je poprvé smetly poměrem 70:32. To znamenalo, že Č. Brod dohnal na počet vítězství Příbram, měl také 4. Proto musela Příbram v posledním utkání proti Nymburku zvítězit. Zápas začal velice opatrně, v první čtvrtině moc košů nepadalo, ve druhé se však Příbram dostala do vedení, které už jen zvyšovala a zápas nakonec skončil vítězstvím Příbramských 48:16.

Příbrami proto patří konečné 9. místo v soutěži.

Příbram: Jana Hanusová, Lucie Nováková, Kateřina Pacltová, Lenka Kiršnerová, Pavlína Dědinová, Viktorie Kubová, Lucie Říhová, Sára Říhová, Lenka Šrámková, Tereza Janotová, Monika Bočinská, Romana Hlinková, Eliška Hamplová, Nikola Kořánová, Martina Koubková a Martina Zrostlíková. Trenérky: Ivana Čapková a Kateřina Hradecká.

Výsledky ŠSK při 3. ZŠ Příbram

Skupina A: Příbram – Benešov 36:57 a 34:47, Beroun – Příbram 78:24 a 88:20, HB Praha – Příbram 73:30 a 62:23, Příbram – Borotín 20:70 a 30:72, Benešov – Příbram 57:34 a 41:39, Příbram – Beroun 41:49 a 36:50, Příbram – HB Praha 17:84 a 19:84, Borotín – Příbram 55:38 a 45:33.

1. Borotín 16 13 3 858:505 29
2. HB Praha 16 13 3 948:406 29
3. Beroun 16 10 6 883:563 26
4. Benešov 16 4 12 414:1091 20
5. Příbram 16 0 16 474:1012 16

Skupina o 9. až 11. místo: Příbram – Český Brod 62:32, Příbram – Nymburk 62:25, Nymburk – Příbram 26:50, Český Brod – Příbram 50:54, Nymburk – Příbram 16:48, Příbram – Český Brod 32:70.

9. Příbram 6 5 1 308:219 11
10. Čes. Brod 6 4 2 354:228 10
11. Nymburk 6 0 6 147:362 6