Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vítězná série děvčat Sokola Příbram pokračovala i v Brně

Příbram – V pondělí 17. listopadu se tři družstva TJ Sokol Příbram zúčastnila Poháru ČASPV Teamgym v Brně.

22.11.2014
SDÍLEJ:

Družstva Sokola Příbram v kategorii Junior II.Foto: Sokol Příbram

Pohár začínala kategorie Junior I., kde sice Příbramští neměli své zastoupení, ale trenéři zde přesto sledovali výkony jednotlivých závodníků. Od září totiž v příbramském Sokole počítají se složením družstva právě do této kategorie.

Po nich začali rozcvičení a následně závod nejvyšší kategorie Junior IV. a senior.

Do této kategorie se vrátila družstva Bohemians Praha a Gym Club Třebíče, takže příbramská děvčata věděla, že boj o prvenství budou mít hodně těžký.

Výsledné známky na akrobacii a trampolínce měla družstva Příbrami a Bohemians podobné, ale perfektně a s úsměvem zacvičená pódiová skladba rozhodla o prvenství Sokola Příbram. Na děvčatech je vidět, že je to pro ně nejoblíbenější disciplína, a jejich trenérka Blanka je umí naučit k dokonalosti.

Pořadí: 1. Sokol Příbram 41,35 b. (trampolína 11,40, akrobacie 13,00, pódiovka 16,95), 2. Bohemians Praha 37,43 b. (tramp. 12,30, akrob. 12,63, pód. 12,50), 3. Gym Club Třebíč 30,88 b. (tramp. 9,10, akrob. 9,73, pód. 12,50).

Odpoledne začal závod kategorie Junior II., kde se zúčastnilo 10 družstev. Zde měl Sokol Příbram dvě družstva, děvčata a chlapce. V této kategorii se sešla výkonnostně vyvážená družstva, a tak od začátku nebylo možné tipovat vítěze.

Obě příbramská družstva začala na trampolínce. Předvedla svoje skoky bez pádu a v dobrém provedení. Děvčata obdržela nejvyšší známku 6,90, kluci 6,70, což byl dobrý začátek. Na pódiové skladbě děvčata měla druhou nejvyšší známku 7,40, hned za domácí Moravskou Slavií 7,53. Kluci, i když někteří moc chtěli, tak se jim nedařilo a známka 5,60 už prakticky nedávala vyhlídky na medaile. Na akrobacii měli shodně s děvčaty známku 6,16.

Pro kluky platí, že se musí dobře naučit pódiovou skladbu, protože v akrobacii i na trampolínce už drží krok i s těmi staršími děvčaty.

Jelikož výsledky byly hodně těsné, panovala napjatá situace až do vyhlášení výsledků. Při nich mohla radost příbramského družstva děvčat vypuknout naplno, neboť obsadilo první místo. Kluci skončili pátí.

Pořadí: 1. Sokol Příbram (dívky) 20,46 bodů, 2. Moravská Slavia Brno 20,29, 3. Frýdek-Místek 19,63, 4. Chropyně 19,36, 5. Sokol Příbram (chlapci) 18,46, 6. Lokomotiva Trutnov 17,63, 7. Flik-Flak Plzeň 17,29, 8. Sokol Řepy 16,53, 9. SPV Klášterec (mix) 15,44, 10. SPV Klášterec (ženy) 14,93.

Závod byl zároveň zařazen do 2. ročníku Českého poháru TeamGym. Svým vítězstvím si obě příbramská družstva děvčat upevnila pozice na 1. místech. Do konce poháru zbývají ještě dva závody. Příbramačky obhajují prvenství z prvního ročníku.

Družstvo příbramských kluků nyní čekají dva postupové závody na republikový Přebor ČOS.

Autor: Jan Hájek

22.11.2014
SDÍLEJ:
Sídliště Křížáky v Příbrami.

Zastupitelé jednali o MHD, pozemcích, ale i o bezpečnosti na sídlišti

Ilustrační foto

Okresní soutěže: Milín jasně potvrdil první místo

Dobříš nepřekvapila, Sedlčany po dramatu udržely druhé místo

Příbramsko – Dva zástupci příbramského okresu ve fotbalové Divizi A mají za sebou další odehrané kolo. Dobříš v něm zavítala na půdu lídra soutěže z Karlových Varů a Sedlčany přivítaly na domácím hřišti Petřín Plzeň.  

Členové veterán klubu udělali dobrý skutek

Sedlčany /FOTOGALERIE/ – Na letos poslední motoristické a všeobecné burze bylo možné v neděli 15. října v areálu Sedlčanské kotliny objevit užitečné i velmi kuriozní předměty a získat doslova za pár korun například brusle, povijan na miminko, broušené mísy, paroží, staré oprýskané pokličky na hrnce, krejčovskou pannu, součástky ke kolu, motocyklu, automobilu. Burza byla šestá v pořadí a o to více se těšila zájmu kupujících i prodávajících.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Kandidátní listina bez žen? Ve středních Čechách mohou voliči najít jedinou

Střední Čechy – O křesla v Poslanecké sněmovně se ve Středočeském kraji celkem – na všech 26 kandidátních listinách, které nyní voliči nacházejí ve svých poštovních stránkách – uchází 754 kandidátů, jejichž průměrný věk dosahuje 46,4 roku. Z nich je 210 žen (tedy 27,85 procenta). V jejich případě činí průměrný věk 47,1 roku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení