Výsledky týmů z Příbramska

2. liga, sk. A
Louny – Březnice 6:3 (Franěk – Kameník 6:2, 6:2, Šupol – Neumann 6:2, 6:1, Heřmanová – Krejčová 6:2, 3:6, 5:7, Nýdrová – Szafnerová 1:6, 4:6, Prokop – Jirák 6:2, 6:2, Fiala – Starý 3:6, 6:1, 6:2, Heřmanová, Nýdrová – Krejčová, Szafnerová 3:6, 4:6, Šupol, Franěk – Kameník, Starý 6:2, 6:3, Fiala, Prokop – Jirák, Neumann 6:4, 6:3), Bohutín – Ústí nad Labem 8:1 (Pilecký – Šimánek 6:1, 7:6, Pobořil – Praibiš 2:6, 6:4, 7:6, Baštářová – Vodičková 6:0, 6:3, Klocová – Švecová 6:3, 6:3, Ježek – Martínek 5:7, 2:6, Trnovský – Ešner 7:5, 1:6, 7:5, Baštářová, Klocová – Vodičková, Švecová 6:2, 6:3, mužské čtyřhry už se nehrály).

1. Louny⋌ 4 4 0 26:10 8
2. Kar. Vary ⋌4 4 0 23:13 8
3. Sn. Kladno ⋌4 2 2 19:17 6
4. Severoč. tenisová C⋌ 4 2 2 18:18 6
5. Plzeň ⋌4 2 2 17:19 6
6. TK Březnice ⋌4 1 3 15:21 5
7. Bohutín ⋌4 1 3 14:22 5
8. Ústí n. L. ⋌4 0 4 12:24 4

Středočeská divize
Mladá Boleslav B – Dobříš 5:4.
1. Rohatsko ⋌4 4 0 27:9  8
2. Poděbrady ⋌4 3 1 24:12 7
3. Houštka ⋌4 3 1 19:17 7
4. Český Brod ⋌4 2 2 19:17 6
5. Ml. Boleslav B ⋌4 2 2 17:19 6
6. Benátky ⋌4 2 2 17:19 6
7. Tenis Dobříš ⋌4 0 4 12:24 4
8. Dobřichovice B ⋌4 0 4  9:27 4

I. třída, sk. A
Sp. Rožmitál – Sn. Kladno B 3:6, Měchenice – Baník Příbram 4:5.
1. Kročehlavy ⋌4 4 0 26:10 8
2. Mělník B ⋌4 3 1 25:11 7
3. Sn. Kladno B ⋌4 3 1 24:12 7
4. Beroun ⋌4 3 1 20:16 7
5. Baník Příbram ⋌4 2 2 13:23 6
6. Nučice ⋌4 1 3 12:24 5
7. Rožmitál ⋌4 0 4 12:24 4
8. Měchenice ⋌4 0 4 12:24 4

I. třída, sk. B
Sokol Sedlčany – Mnichovo Hradiště 2:7.
1. Nymburk B ⋌4 4 0 28:8  8
2. Mn. Hradiště ⋌4 3 1 23:13 7
3. LTC Kolín ⋌4 3 1 23:13 7
4. PTA Kolín ⋌3 2 1 15:12 5
5. So. Sedlčany ⋌4 1 3 18:18 5
6. Žiželice ⋌4 1 3 14:22 5
7. Načeradec ⋌4 1 3 13:23 5
8. TO Junior ⋌3 0 3  1:26 3

II. třída, sk. C
Kamýk – Dobřichovice 6:3, Beroun B – Dobříš B 2:7, Dobřichovice C – Březnice B 1:8, Řevnice – Bohutín B 8:1.
1. Dobříš B ⋌4 4 0 25:11 8
2. Březnice B ⋌4 3 1 26:10 7
3. Řevnice ⋌4 3 1 23:13 7
4. Dobřichovice ⋌4 2 2 19:17 6
5. Kamýk ⋌4 1 3 15:21 5
6. Beroun B ⋌4 1 3 13:23 5
7. Bohutín B⋌ 4 1 3 12:24 5
8. Dobřichovice C ⋌4 1 3 11:25 5

III. třída, sk. C
Baník Příbram B – Rožmitál B 5:4, Bohutín C – Žebrák 4:5.
1. Beroun B ⋌4 3 1 23:13 7
2. Rožmitál B⋌ 4 3 1 20:16 7
3. Hořovice⋌ 4 2 2 20:16 6
4. Zdice⋌ 4 2 2 19:17 6
5. B. Příbram B ⋌4 2 2 14:22 6
6. Bohutín C ⋌4 1 3 18:18 5
7. Žebrák ⋌3 2 1 11:16 5
8. Mníšek ⋌3 0 3 10:17 3

IV. třída, sk. G
Sedlčany B – Kamýk B 7:2, Dobříš C – Vit. Březnice 6:3, TK Březnice D – Višňová 5:4.
1. Dobříš C⋌ 4 4 0 27:9  8
2. TK Březnice D ⋌4 3 1 22:14 7
3. Sedlčany B ⋌3 2 1 17:10 5
4. Vit. Březnice⋌ 3 2 1 13:14 5
5. Kamýk B ⋌4 1 3 11:25 5
6. Višňová ⋌3 0 3 12:15 3
7. TK Březnice C ⋌3 0 3  6:21 3