2. liga

Škoda Plzeň B – Roudnice 5:4, Most B – TK Březnice 6:3 (Pavlík – Luhan 6:4, 6:2, Košler – Lukavský 6:1, 6:2, Čechová – Baštářová 7:5, 6:0, Plevová – Krejčová 6:7, 1:6, Říha – Vojtíšek 4:6, 2:6, Jánošík bez boje, Čechová/ Plevová – Baštářová/ Krejčová skr. dom., Košler/Jánošík – Luhan/Vojtíšek 6:4, 6:4, Hrubý/ Naisar bez boje), Sn. Kladno – Hluboká 6:3, Loko Plzeň – K. Vary 4:5.

1. Most B 6 5 1 38:16 11
2. Sn. Kladno 6 5 1 28:26 11
3. Loko Plzeň 6 4 2 30:24 10
4. TK Březnice 6 3 3 36:18 9
5. Kar. Vary 6 3 3 29:25 9
6. Škoda Plzeň B 6 3 3 24:30 9
7. Roudnice 6 1 5 17:37 6
8. Hluboká 6 0 6 14:40 5

Středočeská divize

Český Brod – Tenis Kladno 9:0, Benátky – Poděbrady 3:6, Bohutín – Nymburk C 4:5 (Pilecký – Lašák 1:6, 2:6, Ježek – Müller 6:2, 6:3, Bužková – Přibylová 5:7, 3:6, Drábková bez boje, Trnovský – Šístek 7:5, 6:0, Bulan – Mašek 4:6, 1:6, Bužková/Drábková bez boje, Ježek/Trnovský – Šístek/Müller 7:5, 4:6, 0:1, Bulan/Vršecký – Mašek/ Lašák 1:6, 4:6), Dobřichovice – M. Boleslav 5:4.

1. Čes. Brod 6 5 1 35:19 11
2. TK Dobřichovice 6 5 1 29:25 11
3. Poděbrady 6 4 2 32:22 10
4. Nymburk C 6 4 2 24:30 10
5. M. Boleslav 6 3 3 33:21 9
6. Benátky 5 1 4 21:24 6
7. TK PBtisk Bohutín 6 0 6 19:35 6
8. Tenis Kladno 5 1 4 14:31 6

I. třída

Skupina A: Mělník B – Dobříš B 4:5, Beroun – Příbram 5:4 (Abrahám – Dušek 5:7, 2:6, Novák – Šnajdr 6:2, 6:1, Koldovská – Tranová 6:3, 6:0, Mlejnková – Eršilová 6:7, 6:3, 6:2, Raba – Beneš 6:3, 6:4, Svoboda – Michal 2:6, 1:6, Macháčová/Mlejnková – Tranová/ Eršilová 6:4, 4:6, 0:1, Novák/Raba – Dušek/Šnajdr 6:4, 7:6, Svoboda/ Koukol – Beneš/Michal 4:6, 4:6), Rudná – Sn. Kladno B 2:7, Dobříš A – Měchenice 6:3 (Vostárek – Chaloupka 7:5, 6:4, Novák – Velička 6:4, 6:3, Kordulová – Paštiková 1:6, 1:6, Škůrková – Davidová 3:6, 2:6, Veselý – Tobiáš 6:4, 6:2, Beran – Truhlář 6:3, 6:4, Novák/ Veselý – Chaloupka/Velička 7:5, 6:3, Vostárek/Beran – Tobiáš/Truhlář 6:3, 6:3, Kordulová/Škůrková – Paštiková/Davidová 2:6, 1:6.

1. Sn. Kladno B 6 6 0 41:13 12
2. Tenis Dobříš A 6 5 1 42:12 11
3. Měchenice 6 3 3 31:23 9
4. Mělník B 6 3 3 26:28 9
5. Rudná 6 3 3 25:29 9
6. Beroun 6 3 3 22:32 9
7. Tenis Dobříš B 6 1 5 15:39 7
8. Baník Příbram 6 0 6 14:40 6

Skupina B: Vestec – Mn. Hradiště 3:6, PTA Kolín – Radošovice 7:2, Sedlčany – Říčany 5:4 (Grin – Melichar 6:4, 5:7, 3:6, Pech – Buben 6:4, 2:6, 6:2, Bajerová – Žáková 6:4, 6:2, Vodičková – Žaludová 4:6, 4:6, Sklenařík – Horák 6:1, 6:7, 4:6, Mrázek – Bimka 6:0, 7:6, Bajerová/Vodičková – Žáková/ Žaludová 3:6, 6:1, 1:0, Grin/Mrázek – Melichar/Bimka 6:3, 7:5, Pech/ Sklenařík – Buben/Horák 6:4, 3:6, 0:1), Houštka B – LTC Kolín 4:5.

1. PTA Kolín 6 6 0 40:14 12
2. Mn. Hradiště 6 5 1 31:23 11
3. Říčany 6 3 3 27:27 9
4. LTC Kolín 6 3 3 26:28 9
5. Vestec 6 2 4 23:31 8
6. Radošovice 5 2 3 24:21 7
7. Houštka B 6 1 5 18:36 7
8. Sedlčany 5 1 4 18:27 6

II. třída

Kamýk – Rožmitál B 6:3, Dobřichovice – TK Březnice B 5:4, Řevnice – Bohutín B 8:1, Rožmitál A – Davle 6:3.

1. Řevnice 6 5 1 42:12 11
2. So. Dobřichovice 6 5 1 35:19 11
3. TK Březnice B 5 4 1 37:8 9
4. PBtisk Bohutín B 6 3 3 23:31 9
5. Davle 5 3 2 23:22 8
6. Rožmitál A 6 2 4 17:37 8
7. Kamýk 6 1 5 14:40 7
8. Rožmitál B 6 0 6 16:38 6

III. třída

Příbram B – Žebrák 3:6, Měchenice B – Černošice B 4:5, Bohutín C – Dobříš C 6:3, Hořovice – Beroun B 4:5.

1. Měchenice B 6 5 1 34:20 11
2. Černošice B 5 5 0 28:17 10
3. Bohutín C 5 4 1 26:19 9
4. Žebrák 6 3 3 29:25 9
5. Beroun B 5 2 3 20:25 7
6. Hořovice 6 1 5 24:30 7
7. Baník Příbram B 6 1 5 21:33 7
8. Tenis Dobříš C 5 1 4 16:29 6

IV. třída

TK Březnice E – Vit. Březnice B 4:5, TK Březnice C – Kamýk B 3:6, Sedlčany B – Višňová 5:4, Vit. Březnice – TK Březnice D 7:2.

1. Vit. Březnice A 6 6 0 44:10 12
2. Sedlčany B 5 4 1 29:16 9
3. Višňová 6 3 3 33:21 9
4. Kamýk B 6 3 3 31:23 9
5. TK Březnice D 5 3 2 20:25 8
6. Vit. Březnice B 6 2 4 18:36 8
7. TK Březnice C 5 1 4 16:29 6
8. TK Březnice E 5 0 5 7:38 5