Havířov Kocoury nezastavil, znovu jsou první

Příbram /FOTO/- Pátý zápas, pátá výhra. Volejbalisté Příbrami si drží vítěznou šňůru a znovu se posunuli na čelo Extraligy.

8.10.2011

Extraliga: Příbram - Havířov (3:0).Foto: Deník/Jan Hájek

Příbram – Havířov
3:0 (21, 18, 16)

Volejbalisté Příbrami se sice rozjížděli poměrně pomalu a v úvodu tak Havířov chvíli vedl, ale nakonec nedali Kocouřiposlednímu celku tabulky žádnou šanci. Poprvé v letošní sezoně neztratili ani set a došli si pro očekávané tři body. Ty je znovu poslaly do čela extraligové tabulky, odkud je mohou po pondělní televizní dohrávce sesadit mistrovské České Budějovice.

Petr Brom (trenér Příbrami): "Byly to pro nás povinné tři body, což nás v určitých fázích zápasu znervózňovalo. Soupeř takdokázal bodovat několikrát za sebou a stáhnout vedení o čtyři pět bodů v setu."

Rozhodčí: Tumpeš, Dziacký. Diváci: 590. Nejvíce bodů: Kriško 16, Málek a Leikep po 9 – Holiš 12, Kozák 9.

Příbram: Pekárek, Zach, Havrlík, Kriško, Málek, Prajzler, libero Kotek. Stř.: Böhm, Leikep, Rosenbaum.

Ve čtvrtek 13. října jede Příbram do Zlína a v sedmém kole má volno. V sobotu 22. října pak přijedou do haly Aquaparku České Budějovice.

Ostatní výsledky 5. kola: Ostrava – Odolena Voda 3:0 (23, 21, 23), ČZU Praha – Ústí nad Labem 2:3 (-19, 24, –21, 25, –15), Liberec – Brno 3:0 (22, 18, 16). Kolo zakončí pondělní zápas Č. Budějovice - Benátky.

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Netradičně přímo při závodě volili účastníci Trailmaniacs.
3

OBRAZEM: Volby na běžeckém závodě na Příbramsku

Příbram o svém vítězství nad Ústím rozhodla čtyřmi góly během patnácti minut

Příbram – Fotbalisté 1. FK Příbram přivítali ve dvanáctém kole FNL na domácím hřišti Ústí nad Labem, v jehož dresu se do známého prostředí vrátili bývalí hráči příbramského týmu Štěpán Kacafírek a Pavel Pilík. Příbramští fotbalisté utkání nakonec zvládli, když především díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase a čtyřem brankám během patnácti minut zvítězili 4:0.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Bernard Plavec: Sport pro mě býval sprosté slovo

Dobříš – Sport mu dlouhou dobu nic neříkal, ale pak objevil kouzlo Muay Thai, kterému je nyní schopen obětovat naprosto cokoliv. Nejen o tom mluvil v rozhovoru Bernard Plavec.