Žraloci Příbram – Ekonom Praha 3:2 (2:0, 0:1, 1:1).

V prvním společném utkání hráči Ekonomu příbramské Žraloky porazili, a tak jim bylo co vracet. Ze začátku hráli florbalisté Příbrami jen na 4 útočníky a 4 obránce. Do hry byl připraven Radek Obermayer a po dlouhé odmlce i Jakub Miček. Nakonec se oba do utkání podívali.

Hned v čase 3:57 se prosadil Landauer po přihrávce Czeczinkara a skóre bylo 1:0. Hra se přelévala prakticky celý zápas ze strany na stranu. Skromná sestava Žraloků však bojovala jak mohla. Hrál se tvrdý a agresivní florbal. V čase 9:15 Ekonom udělal faul na brankovišti, kterým zabránil vstřelení gólu a k nájezdu se postavil Martin Czeczinkar. Nejproduktivnější hráč soutěže nezaváhal a stanovil stav první třetiny.

Ve druhé části po zaváhání Kalouse v obraně snížil na 2:1 Martin Beneš, bývalý hráč FBC United Příbram (dřívější název klubu), střelou na bližší tyč z těžkého úhlu. Poté v čase 8:36 po nepovedené standardní situaci hasil protiútok Obermayer a byl vyloučen. Z přesilovky však nic nebylo.

Na začátku 3. třetiny, v čase 1:22 Ekonom srovnal, když se o branku postaral Špinka – 2:2.

Příbramští však nenechali na svou odpověď dlouho čekat a o 33 vteřin později vrátil Žralokům vedení Landauer svým druhým gólem v utkání.

V polovině třetí třetiny se hrálo 4 na 4. V souboji po výhozu od gólmana hostí Kalous fauloval a rozhodčí odpískali nájezd. Opět skvělý Kohút však Žraloky podržel a střelce Ekonomu vymazal. Zápas tak skončil 3:2 a po náročném zápase vyhrál tentokrát ten šťastnější.

Branky a nahrávky: 4. Landauer (Czeczinkar), 10. Czeczinkar z tr. stř., 26. Landauer (Soukup) – 15. Beneš (Tabáček), 26. Špinka (Brodík). Rozhodčí: Müller, Novosad. Vyloučení: 3:1. Bez využití.

Ve druhém zápase Příbram nastoupila proti pořádající FbŠ Bohemians C. Zápas začal úsměvným nastoupením a lá extraliga a bylo vidět, že oba týmy si chtějí zápas užít a předvést fanouškům hezký florbal.

Žraloci Příbram – Bohemians Praha C 2:2 (0:1, 0:1, 2:0).

Únava a zranění si vybíraly daň a Bohemka trestala chyby. V čase 4:22 vstřelil gól Forman a Bohemians vedli.

Žraloci nemohli najít recept na výborně chytajícího Matouška, který předváděl obdobně dobrý výkon jako Kohút v brance Příbrami. Zápas tak patřil zejména oběma gólmanům.

Ve druhé třetině se opět prosadili pouze hráči Bohemians, konkrétně Tvrdý, který po zmateční situaci před brankou zvýšil na 2:0. Zdálo by se, že frustrace z neschopnosti se prosadit bude Příbramské srážet, ale trpělivou a disciplinovanou hrou zkoušeli zápas dotáhnout.

A ve třetí třetině se jim to také povedlo. V čase 2:44 Těhle chytře přihrál ze standardky Czeczinkarovi, a ten využil chyby v obraně Pražanů, když backhandovou střelou snížil na 1:2. O minutu později pak Czeczinkar nejprve vystihl rozehru Bohemians, a poté v situaci 2 na 1 společně se Soukupem neomylně zakončili a vyrovnali na 2:2.

Další kritickou situaci musel řešit v brance Kohút v čase 8:49, kdy byl odpískán nájezd po sekání Jechorta. Kohút si však počkal na svou chvíli, míček lapil mezi nohy a střelec Bohemians se tak ani nedostal k zakončení.

Branky a nahrávky: 27. Czeczinkar (Těhle), 28. Czeczinkar (Soukup) – 5. Forman (Šafařík), 20. Tvrdý (Bílek). Rozhodčí: Baloun, Čížek. Vyloučení: 2:1. Bez využití.

Příbram: Kohút – Landauer, Jechort, Těhle, Čížek, Obermayer – Soukup, Czeczinkar, Miček – Kalous, Roubíček. Trenér: Czeczinkar.