FC 83 – Ars. Benešov
1:8 (0:4)

Od začátku na palubovce kralovali hostující hráči a kombinacemi rozvraceli domácí obranu. Gólový účet načal v 5. minutě Kilián po přihrávce Šindeláře, druhý zásah přišel po akci Brunclík – Kilián s zakončujícím Žáčkem, třetí branku přidal Pohorský po chybě brankáře, který po vyběhnutí netrefil míč a poločasový účet podtrhl Šindelář po rychlém brejku dva na jednoho a přihrávce Kiliána.

Po přestávce pokračoval Arsenal v pohodové hře. Ve 33. minutě uvolnil Pavlík Kiliána, který si vychutnal brankáře a lobem poslal míč do sítě.

Vzápětí ztratili hosté míč na vlastní šestce a Wágner po přihrávce Doležala přízemní střelou vsítil jediný úspěch domácích v zápase – 1:5.

Další branky Arsenalu padaly až v samotném závěru. Nejprve Brunclík sám před prázdnou brankou ještě nechal „projet“ dva domácí obránce a naservíroval míč Šindelářovi, následně Brunclík od vlastní šestky poslal dlouhý míč na Kiliána, který se před příbramským gólmanem sehnul a balón skončil v síti.

Na konečných 1:8 upravil Kilián střelou z úhlu po přihrávce Pavlíka.

Branky a as.: 33. Wágner (Doležal) – 5. Kilián (Šindelář), 13. Žáček (Kilián), 14. Pohorský, 20. Šindelář (Kilián), 33. Kilián (Pavlík), 38. Šindelář (Brunclík), 40. Brunclík, 40. Kilián (Pavlík).

Ostatní výsledky: Litoměřice – Kladno 5:3, Andy Liberec – Mělník 9:8, Alfa Liberec – Hr. Králové 3:3, Turnov – Čechie Slaný 9:0.

1. Andy Liberec 15 12 0 3 116:70 36
2. Hr. Králové 15 9 2 4 88:59 29
3. Alfa Liberec 15 9 1 5 84:74 28
4. Kladno 15 9 0 6 90:53 27
5. Mělník 15 8 1 6 89:69 25
6. Litoměřice 14 6 3 5 81:61 21
7. Benešov 14 7 0 7 76:87 21
8. Turnov 14 6 1 7 75:71 19