„První závod sezony je vždy plný očekávání, protože nevíme, s čím přijdou ostatní závodníci a zda se naše nové závodní sestavy rozhodčím budou líbit,“ řekla Lenka Chlebnová. Sestavy se líbily, což dokumentuje zisk dvou sad zlatých medailí.

První místo vybojoval seniorský stepový tým, který je pro letošní rok složen ze 4 závodnic příbramského klubu a 4 závodnic z havlíčkobrodského týmu Fanatic. Dívky dokázaly, že toto spojení byla správná volba. Oba týmy mají na svém kontě několik zlatých medailí z domácích i zahraničních závodů a věří, že společně získají další tituly. V Kladně se tým představil ve složení: Lucie Chlebnová, Daniela Chlebnová, Petra Kleinbauerová, Markéta Severová, Adéla Ježková, Simona Kůrková, Klára Šircová a Monika Nováková.

Zlato si také přivezl stepový juniorský tým, který závodil ve složení: Martina Severová, Lucie Mrázková, Kristýna Poslušná, Kateřina Kryllová, Kristýna Hanusková, Karolína Smolařová a Tereza Horbanicová.

Druhý juniorský stepový tým získal v tomto závodu krásné páté místo, kadetský tým se umístil na šestém místě. Nejmladší dívky do 10 let, které měly v Kladně premiéru, ve velké konkurenci obsadily krásné čtvrté místo.

Kromě stepových týmů Příbram také reprezentovaly dvě závodnice ve sportovním aerobiku. Kateřina Kryllová, která v letošní sezoně patří do kategorie junior, se v této nejobsazenější kategorii probojovala do finále a obsadila krásné jedenácté místo. Druhou závodnicí byla začínající Tereza Urbanová, která také vybojovala finálovou účast a v kvalitní kategorii kadet obsadila místo patnácté.

Další závody jsouo víkendu 2. a 3. dubnav Brně.

MARKÉTA SEVEROVÁ