Tradičním pořadatelem je Gymnázium Příbram, které jediné může nabídnout moderní hřiště s odpovídajícími sektory pro technické discipliny i umělou běžeckou dráhu.

Corny středoškolský atletický pohár je vypsán pro obě kategorie. Chlapci i dívky závodí ve skoku vysokém a dalekém, vrhu koulí (5 kg, 3 kg), v běžeckých disciplinách – chlapci 100, 400 a 1500 m, dívky 60, 200 a 800 m. Vrcholem jsou štafety 400-300-200-100 m.

Sešlo se sedm chlapeckých a pět dívčích družstev. Každý tým mohl mít 12 členů, v každé disciplině bodovali dva nejlepší závodníci a součet bodů celého družstva rozhodl o pořadí.

Úspěšné atletické doby jsou pryč, nová tradice se rodí pomalu, a tak účast odráží nejen vybavenost škol, ale i sportovní potenciál škol, kde jsou převážně fotbalisti, hokejisti a volejbalisti.

Podle výkonů v disciplinách v průběhu závodu se dalo odhadovat, která školní družstva míří nejvýše. Mezi chlapci se na čele od počátku držela vedle průmyslovky i gymnázia pořadatele a sedlčanské. Ostatní družstva měla na úspěch menší šanci.

I vzhledm k počasí žádné mimořádné výkony studenti sice nepředvedli, ale některé výkony mladých závodníků byly slibné.

Prvenství, a tím i účast v krajském finále na půdě FTVS UK v Praze, vybojovalo družstvo průmyslovky A.

Pořadí: 1. SPŠ a VOŠ Příbram A, 2. Gym. Příbram, 3. Gym. a SOŠE Sedlčany, 4. SPŠ a VOŠ Příbram B, 5. SOŠ a SOU Dubno, 6. Gym. pod Sv. Horou, 7. ISŠ Příbram.

Většina dívčích výkonů odpovídala podmínkám jejich škol. Nelze jim upřít snahu a bojovnost a některým i talent, možná proto byl pořadatel shovívavý při hodnocení běhů. Přestupky závodnic z některých škol byly na diskvalifikaci, ale do celkového pořadí se nepromítly. Pro všechny zúčastněné byla účast každopádně přínosem, vždyť zazávodit si v pěkném prostředí a vyzkoušet jiný povrch než škváru, nemají každý den.

Do krajského finále postupují dívky z Gymnázia pod Svatou Horou.

Pořadí: 1. Gym. pod Sv. Horou, 2. Gym. Příbram, 3. Gym. Sedlčany, 4. SPŠ a VOŠ Příbram, 5. ISŠ Příbram.