Muži

BK Kaučuk Kralupy B - BK Příbram 36:95 (9:43)

V zápase nebylo od začátku o vítězi pochyb. Tým Kralup, složený převážně z dorostenců, nebyl pro Příbram větší překážkou. Na hřiště se v průběhu utkání dostali i hráči z lavičky a hlavně v druhém poločase bylo na hostech vidět, že zdaleka nehrají naplno.

Body Pb.: Starka 36, Vošahlík 23, Kelich a Trčka 10, Buben a Buchar 4, Hrdlička a Mezera 3, Bokr 2. Trojky 2:3. Fauly 15:18. TH 14/6:16/10.

BK Brandýs B - BK Příbram 51:79 (22:43)

Domácí Brandýs vstoupil do soutěže slušně s bilancí tři výhry, jedna porážka. Příbram s ním prohrála i poslední dva vzájemné zápasy v minulé sezoně, a tak nastupovala do utkání s respektem.

Vyrovnané však byly pouze první dvě minuty. Pak hosté třema trojkama po sobě odskočili a začali v zápase dominovat. Předváděli výbornou obranu a v útoku se lehce prosazovali hlavně pod košem, kde vládl nejlepší hráč utkání Trčka. Ani po změně stran nenašli Brandýsští recept na dobrou hru hostů, a tak se zrodilo překvapivé, ale zasloužené vítězství Příbrami.

Body Pb.: Trčka 26, Starka 20, Vošahlík 17, Kelich a Mezera 5, Vaněček 4, Hrdlička 2. Trojky 2:5. Fauly 23:12. TH 9/3:27/14.

Ženy

BK Kralupy Junior B - BK Příbram 91:52 (39:22)

Utkání se hrálo od počátku ve vysokém tempu. Po vceku vyrovnané první čtvrtině si družstvo Kralup vytvořilo dostatečný náskok díky prakticky bezchybné střelbě z dálky a agresivní hře pod oběma koši.

Body Pb.: Mlynářová 26, Haníková 5, Roubíková 5, Vaňková 5, Soutorová 5, Trinerová 3, Hlaváčová 2, Ungerová 1. Trojky 9:2. Fauly: 19:26. TH: 23/16:26/13.

BK Brandýs n. L. B - BK Příbram 69:52 (45:25)

Utkání proti dosud v soutěži neporaženému družstvu Brandýsa mělo dva rozdílné poločasy. Dvacetibodový rozdíl ve skóre po prvním poločase naznačoval, že utkání je rozhodnuto. Výrazně zlepšenou obrannou činností, zvláště při doskakování, a rychlou hrou v útoku se však podařilo Příbrami snížit rozdíl na pouhých šest bodů, a utkání tak zdramatizovat. Bohužel, v koncovce, kdy se hrálo "vabank", Příbram neproměnila tři trojky, a tak soupeř utkání dovedl do vítězného konce.

Body Pb.: Mlynářová 21, Ungerová 12, Roubíková 6, Hlaváčová 6, Haníková 5, Vaňková 1, Soutorová 1. Trojky: 2:3. Fauly: 23:23. TH: 28/22:18/9.