VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Běh Kovohutěmi má dva vítěze!

Lhota u Příbramě/ V sobotu se uskutečnil již 38. ročník Běhu Kovohutěmi, který tradičně pořádá na fotbalovém stadionu TJ Kovohutě a v okolí stejnojmenný Atletický oddíl a společnost Kovohutě Příbram. Doplnili jsme výsledky všech běhů, včetně mládeže.

15.9.2008
SDÍLEJ:

Běh Kovohutěmi 2008.Foto: Deník

Hlavní závod na 12 322 metrů ze Lhoty u Příbramě přes Sádek, Drahlín, Obecnici, Oseč a Nové Podlesí zpět na hřiště ve Lhotě vyhráli společně Petr Havelka z RENTIA Praha (ročník 1972, loňský vítěz) a Jan Boček z TJ Lokomotiva Beroun (ročník 1990). Oba měli čas 43:45,2 min.

V kategorii žen do 34 let byla zlatá Eva Nováková z TK Slavia VŠ Plzeň s časem 54:43,5 a v kategorii žen nad 35 let byla nejrychlejší Karla Mališová z USK Praha, která byla časem 53:31,7 min vůbec nejrychlejší ženou.

"Jasný a chladný den přivítal 210 běžců v kategoriích mládeže, což je nejvyšší počet tohoto tisíciletí a téměř dvojnásobek oproti předchozímu ročníku. Závodů dospělých se zúčastnilo 97 běžců a tento počet se shoduje s průměrnou účastí za všechny ročníky," řekl po závodě jeho ředitel Milan Tvrz.

Celkové pořadí hl. závodu 12322 m

1. Petr Havelka (Rentia) a Jan Boček (Loko Beroun) 42:45,2
3. Antonín Brabec (Č. Budějovice) 42:59,4

4. Kupidlovský (Praha) 43:10.2
5. Petr Švarc (TRI Klub Příbram) 43:58.6 - vítěz kat. M 40 - 49 let
6. Radek Valíček (KKÚ Osek) 44:25.0
7. Jaroslav Nenadál (Praha) 45:44.0 - vítěz kat. M 50 - 59 let
8. Robert Švirk (YORK Dobříš) 45:50.1
9. František Tík (Vodňany) 46:12.4
10. Kamil Zajíček (Marathon Plzeň) 46:21.2
11. Michal Svatoň (Příbram) 47:30.4
12. Jaroslav Pudil (Blatná) 47:33.2
13. Martin Sajdl (Žižkovský tygři z Pb.) 48:20.5
14. Martin Maleček (Žižkovský tygři) 48:31.5
15. Jan Flaks (Nýřany) 48:34.6
16. Václav Valíček (Strakonice) 49:13.0
17. Jaroslav Ždych (Veselí n/L) 49:42.0
18. Milan Pekárek (Praha) 50:05.3
19. Josef Slabý (Sedlec Prčice) 50:13.0
20. Luděk Šulda (HUNG KAR KUNG FU) 50:13.6
21. Jaroslav Gregor (Praha) 50:29.4
22. Petr Molčan (AUTO Pešice Příbram) 52:17.7
23. Jiří Turek (Chaloupky) 52:54.1
24. Rosťa Gregor (Veselí n/L) 53:04.8
25. Vladimír Kříž (Podbrdský SKI klub) 53:07.2
26. Karel Muzika (MMM Březnice) 53:15.9
27. Karla Mališová (USK Praha) 53:31.7 - vítězka kat. Ž nad 35 let a celková vítězka žen
28. Petr Mucha (Kobylisy) 53:32.2 - vítěz kat. M 60 - 69 let
29. Jan Svatoň (Příbram) 53:40.9
30. Petr Ondrušek (Žižkovský tygři) 54:05.8
31. Miroslav Kokeš (Maraton klub Kladno) 54:27.3
32. Miroslav Huspeka (BH Triatlon ČB) 54:39.4
33. Eva Nováková (TK Slavia VŠ Plzeň) 54:43.5 - vítězka kat. Ž do 34 let
34. Filip Kutiš (Kladno) 55:18.6
35. Miroslav Římovský (Příbram) 55:36.3
36. Michálek (Žižkovský tygři) 56:08.7
37. Pavel Svoboda (SK Vlaška) 56:18.7
38. Karel Svatoň (Plavecký klub Příbram) 56:24.5
39. Erich Rinka (Kravaře) 56:26.5
40. Arnošt Mikolášek (Nákří) 56:42.8
41. Jaroslava Černá (SK Tochovice) 57:21.0
42. Jeřábek (Příbram) 57:35.0
43. Jana Rejmonová (Žižkovský tygři) 57:41.0
44. Václav Šůcha (SV Stříbro) 57:52.7
45. Karel Šindelář (Žižkovský tygři) 58:02.3
46. Věnceslava Pokorná (AC Kovošrot Praha) 58:10.1
47. Petr Fiřt (KCP) 58:17.9
48. Franta Kuncl (SKU Klub Příbram) 58:31.7
49. Petr Maďar (Alkáči) 59:17.6
50. Andrea Macourková (TJ Praskolesy) 59:31.7
51. Iveta Kokešová (Maraton klub Kladno) 59:38.8
52. Vladimír Řápek (AVC Praha) 59:43.9 - vítěz kat. M nad 70 let
53. Petr Janda (Kovohutě Příbram) 1,00:00,8
54. Svatava Řehková (Příbram) 1,00:24,6
55. Ilona Trinerová (HUNG KAR KUNG FU) 1,00:59,6
56. Josef Hlusička (LIGA 100 Praha) 1,01:03,9
57. Jan Rock (AC OH Praha) 1,01:24,6
58. Markéta Muziková (MMM Březnice) 1,01:30,1
59. Zdeněl Vochozka (Soběslav) 1,01:50,9
60. Miroslav Hrstka (Jesenice) 1,02:21,7
61. Petr Kyselý (TJ Zduchovice) 1,04:11,1
62. Josef Muzika (FK Březnice 1918) 1,04:23,6
63. Aleš Suchopár (Spin Bike Klub K) 1,04:33,0
64. Zdeněk Málek (AVC Praha) 1,05:26,5
65. Milan Vančát (Milín) 1,05:37,6
66. Zdeněk Hošek (SABZO Praha) 1,05:38,0
67. Miroslav Jarolímek (Kovohutě Příbram/Makovan Smolotely) 1,05:41,2
68. Olga Nováková (Praha 8) 1,06:12,1
69. Václav Mikoláš (Žatec) 1,07:46,3
70. Jiří Pejpal (LIGA 100 Praha) 1,08:55,3
71. Petr Kočí (Praha 6) 1,11:44,8
72. Hana Míková (Kovohutě Příbram) 1,11:45,0
73. Kateřina Čmakalová (Štěchovice) 1,12:13,1
74. Miroslav Horyna (Praha 9) 1,13:51,4
75. Jaroslav Vavřička (Domeček Hořovice) 1,15:09,0
76. Pavel Kupeček (Příbram) 1,15:24,1
77. Bedřich Fuchs (TJ Sokol Dobříš) 1,17:36,4
78. Jiří Skalička (Příbram) 1,22:42,0
79. Josef Hlavín (Milín) 1,22:50,0
80. Ladislav Pazdera (LIGA 100 Praha) 1,25:13,0
81. Karel Hladík (Příbram 7) 1,42:01,7

Závod žen na 2766 m

1. Jana Rejmonová (Žiž. tygři) 10:48, 1
2. Jana Bloudková (Štěchovice) 10:55, 7
3. Karla Mališová (USK Praha) 11:02,7
4. Andrea Macourková (Praskolesy) 11:26,2
5. Eliška Knížková (Čimelice) 11:33,5
6. Markéta Muziková (Březnice) 11:52,8
7. Jana Rosenbaumová (Baník Pb.) 12:06,2
8. Vendula Černohorská (Příbram) 14:46,2
9. Marie Lorencová (Rosovice) 17:04,2
10. Taťána Kutišová (Kladno) 18:28,4

Mílaři 5532 m

1. Josef Lánský (Sporting Pb) 19:53,9
2. Josef Košťálek (Loko Beroun) 20:03,0
3. Martin Sajdl (Žiž. tygři) 20:12,2
4. martin Maleček (Žiž. tygři) 21:05,7
5. Aleš Hladký (Obecnice) 21:44,1
6. Karel Muzika (Březnice) 21:58,1
7. Josef Muzika (Březnice) 23:21,8
8. Jiří Kolář (Příbram) 26:02,3
9. Václav Grubner (Pičín) 27:31,1
10. Petr Kohout (Příbram) 27:49,2
11. František Holoubek (Ruzyně) 32:00,0
12. Tomáš Nesvačil (Kotláři) 33:06,0
13. Ladislav Černohorský (Kotláři) 33:07,0

Závody pro mládež

Nejmladší děvčata do ročníku 2002 vč. - 200 m
1. Kateřina Branišová VI.MŠ 39,22
2. Daniela Fantišová 5. ZŠ 39,45
3. Barbora Čechová Obecnice 40,32
4. Karolína Kováčová Příbram VII/115 42,45
5. Barbora Sukdoláková MŠ Lhota 43,22
6. Daniela Plecitá ZŠ Jir.sady 44,36
7. Štěpánka Strnišťová MŠ Lhota 45,09
8. Simona Nová I. ZŠ 45,98
9. Markéta Pavlišenová MŠ Rožmitál 46,64
10. Zuzana Lockerová MŠ Lhota 47,09
11. Betýnka Boušková ZŠ Jir.sady 47,67
12. Lucie Chrastinová Sokol Pb 48,22
13. Lucie Bloudková Štěchovice 51,82
14. Kamila Večeřová MŠ Lhota 57,51
15. Tereza Kráčalíková MŠ Lhota 58,67
16. Štěpánka Šínová MŠ Lhota 1:02,09
17. Terezka Vandasová MŠ Lhota 1:04,30
18. Michaela Šlapáková MŠ Lhota 1:04,90
19. Kulovaná Příbram II/580 1:06,60
20. Markéta Čepeláková MŠ Lhota 1:17,70
21. Kateřina Kvapilová Příbram 356 1:24,80
22. Verunka Bloudková Štěchovice 1:58,95
23. Kateřina Pavlišenová Bezděkov 2:03,70

Nejmladší chlapci do ročníku 2002 vč. - 200 m
1. Václav Bužek ZŠ Bohutín 33,90
2. Tomáš Klimeš I. ZŠ Příbram 35,20
3. Jan Hošek Sokol Příbram 37,40
4. Jakub Ureš 15.MŠ Příbram 37,90
5. Ladislav Funk HC Příbram 39,10
6. Kryštof Rakovský MŠ Lhota 39,70
7. Matěj Šálek Kozičín 40,50
8. David Příbram III/156 40,80
9. Michal Špindler 5. MŠ Příbram 41,20
10. Ondřej Červený MŠ Rožmitál 41,60
11. Matěj Hofmann MŠ Lhota 42,90
12. Daniel Rosenbaum MŠ Školní Příbram 45,60
13. Robin Novotný MŠ Klubíčko 45,70
14. Zdeněk Robausch MŠ Lhota 46,30
15. Martin Šípek MŠ Školní Příbram 47,30
16. Antonín Locker MŠ Lhota 48,50
17. Jiří Brynda MŠ Lhota 49,30
18. Dan Kleindienst 13. MŠ Příbram 52,00
19. David Ptáček MŠ Lhota 53,20
20. Šimon Obst MŠ Lhota 53,80
21. David Kříž MŠ Lhota 54,90
22. Adam Šálek Příbram VII/490 55,60
23. Tomáš Prokeš Sádek 72 56,30
24. Jakub Štulc Lhota u Příbrami 114 1:03,80
25. Stanislav Burda Příbram III/344 1:16,00
26. Kryštof Štícha Sokol spor. gymnas 1:19,20
27. Petr Švarc 11. MŠ 1:21,00
28. Adam Landauer Vysoká Pec 221 1:22,00
29. Martin Menšík Příbram 598 1:24,50
30. Ondřej Ureš Příbram II/537 1:27,00
31. Michal Švarc Příbram V/438 2:10,10

Nejmladší žákyně ročník 2000 - 2001 - 500 m
1. Radka Bužková ZŠ Bohutín 1:34,90
2. Veronika Novotná ZŠ Příbram 28.října 1:35,80
3. Natálie Štíchová Sokol Příbram 1:55,50
4. Bára Placatková SK Sporting 1:57,80
5. Aneta Špirková ZŠ Příbram 28.října 1:58,30
6. Olga Tatýrková Příbram V/240 1:59,90
7. Petra Pajmová ZŠ Příbram 28.října 2:01,60
8. Lucie Furchová I. ZŠ Příbram 2:03,40
9. Adéla ZŠ Milín 2:05,10
10. Martina Chrastinová Sokol Příbram 2:05,90
11. Karolína Svobodová Sokol Příbram 2:06,30
12. Kateřína Hošková VII.ZŠ Příbram 2:07,10
13. Denisa Gahlerová Lhota u Příbramě 2:17,20
14. Pavla Laňová MZŠ Obecnice 2:20,00
15. Veronika Žofková MZŠ Obecnice 2:20,70
16. Eliška Klírová ZŠ Příbram 28.října 2:24,30
17. Aneta Kálalová Drahlín 224 2:24,70
18. Katka Váchová ZŠ Příbram 28.října 2:27,60
19. Anna Tejkalová I. ZŠ Příbram 2:30,10
20. Iveta Hošková ZŠ Jiráskovy sady 2:33,50
21. Magdaléna Nejedlová ZŠ Chabrý 2:35,10

Nejmladší žáci ročník 2000 - 2001 - 500 m
1. Ondra Hájek FK Příbram 1:49,90
2. Michal Dvořák ZŠ Příbram 28.října 1:50,10
3. Vojtěch Ptáček ZŠ Bohutín 1:51,60
4. Jan Mezera 3. ZŠ Příbram 1:52,00
5. Daniel Čech HC Příbram 1:53,30
6. Filip Ureš Vitality Březnice 1:54,50
7. Michal Benda FK Příbram 1:54,70
8. Petr Špindler ZŠ Příbram 28.října 1:55,00
9. Josef Nezník FK Příbram 1:55,20
10. Martin Skala ZŠ Žežická Příbram 1:56,40
11. Filip Trnka 3. ZŠ Příbram 1:58,90
12. Jiři Vlk I. ZŠ Příbram 2:01,00
13. František Bílek I. ZŠ Příbram 2:02,60
14. Tomáš Zákoucký 3.ZŠ Příbram 2:03,20
15. Ondřej Hofmann ZŠ Školní Příbram 2:06,10
16. Tomáš Prokeš Hluboš 191 2:06,40
17. David Martinkovič I. ZŠ Příbram 2:06,80
18. Martin Bíza MZŠ Obecnice 2:07,20
19. Pavel Šilhan ZŠ Příbram 28.října 2:07,70
20. Zdeněk Kubát Příbram III/153 2:09,10
21. Jan Kubala ZŠ Příbram 28.října 2:11,60
22. Jakub Vaníček ZŠ Příbram 28.října 2:12,00
23. Tomáš Mígl ZŠ Příbram 28.října 2:14,60
24. Martin Sládek 3.ZŠ Příbram 2:16,10
25. Ondřej Daňhelka ZŠ Příbram 28.října 2:40,50

Nejmladší žákyně ročník 1998 - 1999 - 500 m
1. Dominika Rozmajzlová SK Sporting 1:38,30
2. Iveta Fairaislová 7. ZŠ Příbram 1:40,90
3. Karolína Urešová BK Příbram 1:46,20
4. Vanda Funková BK Příbram 1:48,80
5. Anna Blehová ZŠ Příbram 28.října 1:51,30
6. Lenka Drábková 7. ZŠ Příbram 1:51,90
7. Sára Rychlíková ZŠ Příbram 28.října 1:53,60
8. Gabriela Knížková ZŠ Příbram 28.října 2:01,60
9. Daniela Eisenreichová ZŠ Příbram 28.října 2:03,90
10. Bára Podzimková 7. ZŠ Příbram 2:04,40
11. Marcela Vltavská ZŠ Příbram 28.října 2:05,60
12. Patrície Aruťuňánová ZŠ Příbram 28.října 2:08,90
13. Kristýna Bysterská ZŠ Příbram 28.října 2:09,70
14. Tereza Jarošová ZŠ Příbram 28.října 2:10,00
15. Petra Mrkáčková ZŠ Příbram 28.října 2:11,10
16. Marie Smrčková ZŠ Příbram 28.října 2:11,90
17. Karolína Nová I.ZŠ Příbram 2:12,40
18. Karolína Smetanková ZŠ Příbram 28.října 2:12,70
19. Nikola Pečená ZŠ Příbram 28.října 2.13,10
20. Eliška Daňhelková ZŠ Příbram 28.října 2:14,50
21. Eva Menšíková 7. ZŠ Příbram 2:14,90
22. Vilma Svobodová SK Vlaška 2:20,40
23. Natálie Robauschová MZŠ Obecnice 2:21,10
24. Vanessa Horáková MZŠ Obecnice 2:29,50
25. Lucie Hasalíková ZŠ Příbram 28.října 2:30,70
26. Nikol Celinová ZŠ Příbram 28.října 2:35,10

Nejmladší žáci ročník 1998 - 1999 - 500 m
1. Petr Pavlišen ZŠ Rožmitál 1:39,00
2. František Fiřt I.ZŠ Příbram 1:44,50
3. David Kotrč Příbram VIII/119 1:44,90
4. Lukáš Kvasnica Marila Pb 1:45,70
5. Lukáš Ric 3. ZŠ Příbram 1:49,50
6. David Klemš ZŠ Příbram 28.října 1:52,00
7. Jan Sovička 7.ZŠ Příbram 1:50,90
8. Martin Tejkal Háje 80 1:52,00
9. Marek Šálek Kozičín 1:52,30
10. Zdeněk Kálal I.ZŠ Příbram 1:52,70
11. Adam Rosenbaum 7. ZŠ Příbram 1:53,20
12. Tomáš Zikmund Příbram II/386 1:53,40
13. Matěj Vlk I.ZŠ Příbram 1:53,70
14. Petr Fuksa I.ZŠ Příbram 1:55,90
15. Roman Smejtek Příbram III/156 1:58,20
16. Michal Malý ZŠ Bratří Čapků 1:59,90
17. Petr Havelka I.ZŠ Příbram 2:00,70
18. Petr Vaněrka ZŠ Příbram 28.října 2:02,70
19. Tomáš Kráčalík ZŠ Příbram 28.října 2:05,00
20. Petr Muzika ZŠ Březnice 2:06,80
21. Petr Čajan ZŠ Hluboš 2:11,90
22. David Mareš I.ZŠ Příbram 2:21,80
23. Filip Gruber ZŠ Žežická 2:29,40

Mladší žákyně ročník 1997 - 800 m
1. Karolína Dopitová MZŠ Obecnice 3:14,80
2. Michaela Kvasnicová Oxygen Příbram 3:18,90
3. Vlasta Fiřtová I. ZŠ Příbram 3:20,90
4. Petra Kohoutová ŠSK Újezd nad Lesy 3:25,70
5. Kristýna Ziopulosová I. ZŠ Příbram 3:26,90
6. Petra Čebišová I. ZŠ Příbram 3:32,80
7. Štěpánka Lánská SK Sporting Příbram 3:38,60
8. Kosková ZŠ Příbram 28.října 3:39,10
9. Anna Klímová ZŠ Příbram 28.října 4:03,00

Mladší žákyně ročník 1996 - 800 m
1. Pavlína Svobodová Sokol Příbram 3:38,70
2. Nikola Jeřábková ZŠ Příbram 28.října 3:41,30
3. Lucie Radová SK Sporting Příbram 3:42,40
4. Markéta Mudrová I.ZŠ Příbram 4:21,40

Mladší žáci ročník 1997 - 1000 m
1. Jan Bartůňek PK Příbram 4:10,00
2. Vojtěch Vild Příbram VIII/72 4:19,50
3. Martin Wolfschlager 7.ZŠ Příbram 4:22,20
4. Roman Bucha ZŠ Bratří Čapků 4:27,20
5. David Brajer MZŠ Obecnice 4:30,10
6. Aleš Furch I. ZŠ Příbram 4:32,10
7. Lumír Mazánek MZŠ Obecnice 4:45,90
8. Filip Martinkovič I. ZŠ Příbram 5:12,10

Mladší žáci ročník 1996 - 1000 m
1. Martin Kubát I. ZŠ Příbram 4:16,60
2. Jakub Tatýrek ZŠ Příbram 28.října 4:19,00
3. Lukáš Jindřich MZŠ Obecnice 4:30,60
4. Antonín Schejbal Gymnázium Příbram 4:40,00
5. Václav Čepelák MZŠ Obecnice 5:23,10
6. Jan Laně MZŠ Obecnice 5:52,30
7. Luděk Šmonek MZŠ Obecnice 5:54,30

Starší žákyně ročník 1994 - 1995 - 1000 m
1. Aneta Vašáková Lhota u Příbramě 45 3:52,50
2. Aneta Fojtíková Dobříš 3:57,80
3. Klára Hrubá SK Sporting Příbram 3:58,20
4. Teraza Marešová I.ZŠ Příbram 3:59,30
5. Jana Nosková ZŠ Nečín 4:03,60
6. Martina Landauerová PK Příbram 4:10,20
7. Nikola Krýdová SK Sporting Příbram 4:14,20
8. Lenka Zmeková ZŠ Nečín 4:20,90
9. Kamila Hornáková SK Sporting Příbram 4:32,30
10. Katka Filkornová SK Sporting Příbram 4:39,30
11. Jiřina Vlková Sokol Příbram 4:39,80
12. Eliška Sedláčková SK Sporting Příbram 4:51,10

Dorostenky ročník 1990 - 1993 - 1000 m
1. Barbora Valková PK Příbram 3:48,00
2. Zuzana Popieluchová PK Příbram 3:54,30
3. Monika Straková Oxygen Příbram 4:08,70
4. Iva Dragounová PK Příbram 4:10,30
5. Jana Krátká Gymnázium Příbram 4:10,70

Starší žáci ročník 1994 - 1995 - 1500 m
1. Vladimír Fiala I.ZŠ Příbram 5:39,70
2. Václa Vild Příbram VIII/72 5:44,60
3. Petr Dvořák Gymnázium Příbram 5:52,50
4. Matouš Fencl Dobříš 5:54,80
5. Tomáš Uzel MZŠ Obecnice 6:06,80
6. Jan Kubát I.ZŠ Příbram 6:28,90
7. Ondra Grim SK Sporting Příbram 7:09,80
8. Lukáš Šimonek MZŠ Obecnice 8:05,00

Dorostenci ročník 1990 - 1993 - 3000 m
1. Josef Čapek SOU Blatná 12:35,60
2. Jan Zikmund Příbram II/386 12:37,40
3. Jan Herink MZŠ Obecnice 12:37,70
4. Jiří Mužík ZŠ Březnice 12:46,60
5. Miroslav Pětník Hubenov 35 12:53,40
6. Tomáš Kozel Gymnázium Příbram 12:55,50
7. Jan Letvín PK Příbram 13:26,40
8. Petr Kratochvíl MZŠ Obecnice 13:48,80

Autor: Jan Hájek

Místo události:
15.9.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

David Rath
22

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Netradičně přímo při závodě volili účastníci Trailmaniacs.
3

OBRAZEM: Volby na běžeckém závodě na Příbramsku

Příbram o svém vítězství nad Ústím rozhodla čtyřmi góly během patnácti minut

Příbram – Fotbalisté 1. FK Příbram přivítali ve dvanáctém kole FNL na domácím hřišti Ústí nad Labem, v jehož dresu se do známého prostředí vrátili bývalí hráči příbramského týmu Štěpán Kacafírek a Pavel Pilík. Příbramští fotbalisté utkání nakonec zvládli, když především díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase a čtyřem brankám během patnácti minut zvítězili 4:0.  

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Bernard Plavec: Sport pro mě býval sprosté slovo

Dobříš – Sport mu dlouhou dobu nic neříkal, ale pak objevil kouzlo Muay Thai, kterému je nyní schopen obětovat naprosto cokoliv. Nejen o tom mluvil v rozhovoru Bernard Plavec.  

Na Příbramsku je o volby rekordní zájem

Příbramsko /FOTOGALERIE/ - S úderem čtrnácté hodiny se včera na Příbramsku otevřely dveře všech 228 volebních okrsků. Voliči dnes a zítra budou vybírat nové složení Parlamentu ČR z rekordních 31 politických uskupení.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení