Celkové pořadí na stupních vítězů - muži: 1. Fekl (Kroměříž) 31:51, 2. Petronjuk (Kovo Praha) 33:29, 3. Klika (Loko Beroun) 33:39. Ženy: 1. Havlová (Olymp) 37:28 min., 2. Petronjuková (Kovo Praha) 39:13, 3. Rabasová (Rokycany) 40:18.

Pořadí v kategorii Příbramští

1. Švarc Petr 34,30 B 66 TRI KLUB Příbram
2. Dražan Jaroslav 35,44 A 81 Rožmitál p. Tř.
3. Kocián Vít 38,17 B 61 CYKLO Zalány Brdy
4. Vitásek Josef 38,23 C 58 Buková
5. Branžovský Josef 38,45 A 87 Stará Voda
6. Hochmut Milan 39,00 A 87 SPARTAK Rožmitál p. Tř.
7. Kasík Václav 39,09 A 75 TENIS CLUB Březnice
8. Žid Marek 39,10 A 81 HEROLD Březnice
9. Šálek Martin 39,44 B 67 ANTI RADAR Kozičín
10. Salkovič Ladislav 40,45 A 84 Březnice
11. Mašek Zdeněk 41,00 A 82 SPARTAK Rožmitál p. Tř.
12. Muzika Josef 41,13 A 89 MMM Březnice
13: Mach Zbyněk 41,19 A 70 OMV Příbram
14. Muzika Karel 41,23 A 80 MMM Březnice
15. Szabo David 41,51 A 70 SOKOL Dobříš
16. Kříž Vladimír 42,37 C 58 PODBRDSKÝ SKI KLUB
17. Miřinec Jiří 42,48 A 79 HEROLD Březnice
18. Zikmund Jan 43,20 A 90 PK Příbram
19. Tvrdík Miroslav 44,28 A 78 OXYGEN Příbram
20. Dušek Miloš 44,35 A 77 Třebsko
21. Palivec David 45,30 A 84 Rožmitál p. Tř.
22. Dudla Michal 45,40 A 74 SK VLASKA
22. Pour Svatopluk 45,40 C 52 SLAVOJ Obecnice
24. Olbert Tomáš 47,28 B 64 TJ HERDUCKA
25. Kuncl František 47,36 C 50 SKI KLUB Příbram
26. Flossmann Leoš 47,40 A 71 POLICIE Příbram
27. Kříž Vladimír 47,47 D 43 BANÍK Příbram
28. Bodnár Martin 47,58 A 86 Příbram
29. Velek David 48,17 A 81 SPARTAK Rožmitál p. Tř.
30. Kyselý Petr 48,29 B 64 TJ Zduchovice
31. Maňas Pavel 48,40 A 88 SDH Bezděkov
32. Nohýnek Stanislav 48,43 C 55 SPARTAK Rožmitál p. Tř.
33. Kolář Jakub 48,45 A 87 Březnice
34. Salkovič Tomáš 48,58 A 84 SPAS
35. Žid Martin 49,09 A 80 HEROLD Březnice
36. Bílý Jakub 49,18 A 78 HEROLD Březnice
37. Tuháček Lukáš 49,24 A 91 TK Březnice
38. Pavrovský Miroslav 50,25 A 76 Dlouhá Lhota
39. Hejhal Miloslav 50,36 C 50 MLÉKÁRNY Sedlčany
40. Doležal Vítězslav 50,46 A 88 SPARTAK Rožmitál p. Tř.
41. Stehlík Ondřej 50,47 A 80 SPARTAK Rožmitál p. Tř.
42. Šatava Michal 50,51 A 79 Dudáci
43. Jeníček Michal 51,32 A 84 SPARTAK Rožmitál p. Tř.
44. Fořt Jiří 51,44 A 70 Březnice
45. Pavrovský Tomáš 52,55 A 86 Příbram
46. VondrářekLuboš 53,24 A 89 Rožmitál p. Tř.
47. Šorna Josef 53,25 C 53 MK Ventil SMrčí
48. Zeithaml Ladislav 53,30 D 47 SPARTAK Rožmitál p. Tř.
49. Krůta Jiří 54,05 A 89 Rožmitál p. Tř.
50. Hrubec Martin 54,46 A 73 Příbram
51. Stehlík Štěpán 55,19 A 82 SPARTAK Rožmitál p. Tř.
52. Kříž Pavel 55,56 A 83 POVLTAVSKI SK Praha
53. Trčka Aleš 56,54 A 83 POLICIE Příbram
54. Skalička Jiří 63,36 D 42 SELIN Příbram
55. Hladík Karel 85,05 E 25 BANÍK Příbram

Ženy:

Poř. Jméno Čas Kat. Roč. n. Oddíl
1. Chladová Veronika 49,33 Z 81 OXYGEN Příbram
2. Muziková Markéta 54,08 Z 82 MMM Březnice
3. Straková Monika 56,17 Z 90 OXYGEN Příbram