Bobcats – Alligators
14:48 (8:28)

Domácí fotbalisté si nechali soupeře utéct už v první čtvrtině a ztrátu už pak nedohnali. V závěru druhé čtvrtiny se Alligators podařily dva touchdowny běhen necelých dvou minut a bylo rozhodnuto.

Škoda, že Příbramští nechali ve druhém poločase narůst výsledek až do takového rozdílu. Právě skóre ze vzájemných zápasů Bobcats, Alligators a Black Hawks totiž nakonec může rozhodovat o postupu do play off, či předčasném konci sezony.

K poslednímu zápasu základní části jedou příbramští hráči v neděli do Prahy, kde se utkají s úřadujícími mistry republiky a vedoucím týmem tabulky Panthers. Black Hawks nastoupí v Brně a aby „vyšachovali“ Příbram, musí zde vyhrát o více než 30 bodů.

Body: Kohut 14 – Šimonek 12, Fryčka 12, Dovrtěl 6, Motúz 6, Bárta 6, Vymazal 6. Rozhodčí: Winkler, Ludvík, Kumhera, Kroupa, Janhuba. Diváci: 40. Čtvrtiny: 0:14, 8:14, 0:13, 6:7.

Ostatní výsledky – ČLAF A: Patriots – Monarchs 0:56, Black Hawks – Panthers 17:49. ČLAF B: Devils – Stallions 33:24, Dietos – Hellboys 19:26.