Na své schůzi mimo jiného zveřejnil i rozdělení týmů do skupin v blížícím se Otevřeném halovém mistrovství ČR v americkém fotbale 2007.

Šampionát se uskuteční v sobotu 15. prosince ve Sportovní hale Club hotelu Průhonice a zúčastní se jej i hráči Příbram Bobcats. Ve skupině B se utkají s Tornadoes a Highlanders.

Mezi deseti přihlášenými týmy je i jeden zahraniční – maďarský Budapest Wolves.

Rozdělení do skupin
halového MČR 2007

Skupina A: Praha Panthers, Budapest Wolves, Bílovice Sígrs. Skupina B: Plzeň Tornadoes, Liberec Highlanders, Příbram Bobcats. Skupina C: Brno Alligators, Pardubice Stallions. Skupina D: Oldboys, Plzeň Buldogs.

Ve skupině se utká každý tým s každým jednou. Vítězové skupin budou nasazeni přímo do čtvrtfinále, týmy ze 2. a 3. míst se střetnou křížem s týmy ze sousední skupiny v osmifinále.

Příbramský tým už má z republikového mistrovství v hale loňské zkušenosti, kdy se část jeho hráčů zúčastnila šampionátu ve společném týmu s Brno Alligators pod hlavičkou Bobgators.

Na zasedání parlamentu bylo také rozhodnuto, že příští ročník České ligy amerického fotbalu proběhne v divizi A bez slovenského týmu Bratislava Monarchs. O titul tak bude bojovat pouze čtveřice týmů – pražští Panthers, Lions, příbramští Bobcats a havířovští Devils.