Talentovaný závodník CK Windoor´s obsadil třetí místo v omniu mezi kadety. Dobrou formu pak pro-dal v nedělním bodovacím závodě jednotlivců, v němž skončil na šesté příčce.

Zbývajícím příbramským cyklistům se na motolském oválu pří-liš nedařilo. „Kopta, Vyhnal i Sisr zajeli na maximum svých možností. U juniorů je znát, že na dráze nejsou doma, proto-že zatím se připravovali na horských kolech. Do mistrovství republiky ale nedostatky odstraníme a tam budou jejich vý-sledky lepší,“ slíbil generální manažer klubu Jiří Wimmer, že na vrchol zimní sezony (20. prosince v Praze Motole) budou jeho svěřenci ve formě.

ČP mládeže na dráze (Motol)

Omnium – žáci: 1. Matějková (ZČE Plzeň), …14. Kopta (CK Windoor´s), kadeti: 1. Rybín (Whirlpool), …3. Sisr, 21. Vyhnal (oba CK Windoor´s), junioři: 1. Matějka (ZČE Plzeň), …20. Kubata, 37. Vlk (oba CK Windoor´s).

Bodovací závod – žáci: 1. Kuntová (Dukla Praha), …14. Kopta (CK Windoor´s), kadeti: 1. Rybín (Whirlpool), …6. Sisr, 20. Vyhnal, junioři: 1. Matějka (ZČE Plzeň), …16. Smola, 19. Kubata (oba CK Windoor´s).