Kozubek si upevnil vedoucí postavení v průběžném pořadí seriálu, když zatím ani jednou nechyběl na stupních vítězů. V úvodním závodu Brno – Velká Bítěš – Brno skončil druhý a v Pičíně zvítězil.

Olomouckému závodu nepřálo počasí, které řádně proselo startovní pole. Od začátku závodu na 135 km se jelo hodně aktivně.V závěru měli nejvíce sil Mareš s Kozubkem, kteří přijeli s malým náskokem před osamoceně jedoucím Stöhrem, jenž zvítězil v kategorii do 23 let. Šestý pak dojel další příbramský jezdec Jan Wolf a v kategorii do 23 let byl klasifikován na 3. místě.

Výborně si vedl i Pavel Stöhr, který přes nepříjemný pád skončil celkově 18. a ve své kategorii obsadil 9. místo.

Závod Českého poháru v silniční cyklistice v Olomouci (135 km): 1. Mareš 3:38:34, 2. Kozubek (oba PSK Whirlpool-Author) stejný čas, 3. Stöhr (CK Windoor's Příbram) –27, 4. O. Vobora (Team Nutrixxon), 5. König (PSK Whirlpool-Author) oba –38, 6. Wolf (CK Windoor's Příbram) –1:44.