V sobotním omniu zajel při své dráhové premiéře v nejmladší kategorii výborně Petr Mosinger, který skončil v Top 10. Michal Kopta pak byl klasifikován na 16. místě.

V kategorii kadetů překvapil všechny a zřejmě nejvíce sebe Nicolas Pietrula, když skončil v nabitém poli této kategorie 14. Jen o jedno místo za ním pak dojel Jarda Vyhnal. V juniorském omniu byl v Top 10 Lukáš Smola, jeho týmový kolega Franta Sísr byl klasifikován na místě 15.

V závěrečných bodovačkách si v žácích vedl skvěle Petr Mosinger. Ve finálové skupině "A" byl při své dráhové premiéře osmý. Michal Kopta dojel ve finále "B" jako šestý. Ve stejné disciplíně kadetů byli oba dva těsně za sebou, když ve finále "A" skončil 11. Jaroslav Vyhnal a 12.Nicolas Pietrula.

A konečně v juniorech zajel skvěle Lukáš Smola - na 5. místě se postaral o nejlepší výsledek příbramských prvního dne. Ovšem i František Sísr dokázal v bodovacím závodě na 160 kol svůj přehled - 7. místo bylo skvělé.

I v nedělním programu se tentokrát jely omniové závody. V žácích se příbramští benjamínkové tentokráte neprobojovali do finále "A", a tak skončili v poli poražených: 14. Petr Mosinger, 15. Michal Kopta - ve finále "B" to znamenalo druhé, respektive třetí místo.

V omniu kadetů překvapil Jaroslav Vyhnal. Umístění těsně za Top 10 se rozhodně počítá. Jeho spolubojovník Niki Pietrula se do "A" tentokráte neprobojoval, a tak mu patřilo ve finále "B" místo čtvrté, celkově pak dojel v neděli dvacátý.

V omniu juniorů si vedl skvěle Franta Sísr, celkově klasifikovaný jako 7., Lukáš Smola pak skončil 10., když ho ve vylučovacím závodě poškodili rozhodčí.

Ti se ovšem ještě více, než na Lukášovi Smolovi, "podepsali" negativně na Sísrovi. Ten dánský bodovací závod doslova profesorskou jízdou suverénně vyhrál a přijímal po závodě i zasloužené gratulace, když jako jediný získal na své kolegy celý okruh náskoku. Jaké však bylo překvapení, když rozhodčí vyhlásili pořadí a Sísr byl až druhý. Rozhodcovský sbor totiž hodnotil dánský bodovací závod podle pravidel normálního klasického bodovacího závodu a marné byly protesty… Že to byla jednoznačná chyba rozhodčích, potvrdili i jiní trenéři od soupeřů, včetně toho nejvyššího, tedy reprezentačního!

Za zmínku jistě stojí druhé místo Petr Mosingera v bodovacím závodě žáků skupiny "B" a ve stejné disciplíně i 4. pozice Michala Kopty.

V závěrečném závodě dvojic juniorů si už na sebe příbramský pár Sísr - Smola zvykl a postaral se o skvělé 6. místo.