Výprava příbramských mužů odcestovala bez nemocných Nováka s Machem pod vedením trenéra Františka Trkala do Polska, kde se zúčastnila dvou závodů tamního poháru. V sobotním kritériu (50 km) ve Wroclawi se mezi stovkou startujících neztratili ani závodníci CK Windoor´s, z nichž nejlepšího umístění dosáhl Jakub Kratochvíla, který skončil na 19. místě. Všichni ostatní příbramští jezdci dokončili v hlavním poli. Černo-červeno-bílé trikoty CK Windoor´ s byly vidět v popředí pelotonu i v nedělním závodě v Sobótce (120 km), kterého se zúčastnilo 190 cyklistů. Cílem projela jako první šestičlenná skupina, ve které sice Trkalovi svěřenci chyběli, ale v další - hlavní skupině už byli tři příbramští cyklisté Brázdil, Paďour a Kratochvíla. Nejlepším z nich byl Brázdil (26.), Machač vzdal kvůli žaludečním problémům.

První medailová umístění pro CK Windoor´s vybojovali na motolské dráze kadet Lukáš Smola, který obsadil druhou příčku v bodovacím závodě a junior Jakub Novák, jenž skončil třetí v omniu. Kromě nich se během Memoriálu Rudolfa Schejbala představily v dobrém světle další příbramské naděje Danačík, Vyhnal, Vitiš a Sísr, kteří se prosadili v některé z disciplín mezi deset nejlepších.

Výsledky - Český pohár mládeže na dráze - sobota: žáci - bodovací závod: 8. Vyhnal, 13. Vitiš, omnium: 7. Vyhnal, 9. Vitiš, kadeti - bodovací závod: 2. Smola, 13. Děd, omnium: 5. Smola, 14. Sísr, 17. Děd, junioři - omnium: 3. Novák, 9. Danačík, 12. Vlk, 13. Švestka, 19. Kubata; neděle: žáci - omnium: 10. Vitiš, 12. Vyhnal, kadeti - omnium: 4. Smola, 8. Sísr, 17. Děd, junioři - omnium: 5. Novák, 9. Danačík, 11. Vlk, 14. Švestka, 19. Kubata, bodovací závod: 7. Novák, 9. Danačík, 11. Švestka, 13. Vlk, 15. Děd.