V Poštajerski ovládl CK Windoor´s soutěž družstev a velmi dobře si příbramští závodníci vedli i mezi jednotlivci. Na nevděčné čtvrté příčce v celkovém hodnocení skončil Tomáš Danačik, jenž navíc obsadil druhé místo ve vrchařské soutěži. Celkově sedmý byl klasifikován Jakub Novák, Filip Švestka skončil na 13., Oldřich Novotný na 72. a Bosák na 83. místě. Závod vyhrál Peter Sagan ze Slovenska.

Zbývající mládežničtí cyklisté z Příbrami se zúčastnili závodů Českého poháru mládeže na dráze v Prostějově. V sobotním závodě v omniu v kagorii žáků obsadil Vitiš 8. místo, mezi kadety skončil Sisr a Smola na 9. resp. 11. příčce a v kategorii juniorů se Vlk umístil na deváté pozici. Kubata byl klasifikován na 17. místě. V nedělním omniu dvojic si nejlépe ze závodníků CK Windoor´s počínali junioři Vlk s Kubatou, kteří skončili pátí. O stupínek níž byli mezi kadety klasifikováni Smola se Sisrem, v kategorii žáků Vitiš se svým parťákem skončili na osmé příčce.

Kousek od medaile skončila na veteránském mistrovství světa v Rakousku příbramská cyklistka Bohumila Lomová, která obsadila čtvrtou příčku. Její životní partner Petr Bauer doplatil na dva pády, kvůli nimž se umístil na 55. příčce.