Spartak – Brandýs/Boleslav
2:2 (1:1)

V 18. minutě Bělohradský z devíti metrů trefil břevno, o chvíli později vystrašil Branžovský brankáře střelou těsně nad.

Ve 24. minutě Telenský krásným centrem našel volného Matějku, a ten hlavou zavěsil – 1:0.

V dalších šancích Telenský, Dvorský a Štochl nechali vyniknout gólmana a Matějka místo střely volil nepřesnou přihrávku. Do této chvíle se hosté k ničemu nedostali. Ve 35. minutě však Spartak ztratil míč na půlce a po centru do vápna si míč do vlastní branky tečoval Jerman – 1:1.

Hosty branka probudila. Ve 48. minutě Boukal skvěle vyrazil hlavičku po rohu, další šance soupeře skončily mimo tyče. Spartak odpověděl v 74. mintě, kdy se k odraženému míči dostal Rampa, ale jeho střelu brankář hostí zlikvidoval. Hned z protiútoku záložník soupeře vystřelil z 30 metrů a krásná střela skončila síti – 1:2. Chvíli nato mohlo být rozhodnuto, ale osamocený útočník soupeře hlavičkoval nad.

Když už se zdálo, že si hosté odvezou tři body, naběhl si střídající Píchal v 91. minutě za obranu a nechytatelnou střelou vyrovnal – 2:2.

V hektickém závěru mohl strhnout vítězství na příbramskou stranu Trefný, ale netrefil branku. Na druhé straně hasil šanci hostů na poslední chvíli Boukal.

M. Bodnár (trenér): Škoda vlastní branky, kterou jsme hosty dostali zpátky do zápasu. První půle byla z naší strany velmi dobrá, ale druhá byla slaboučká. Kluky musím pochválit za bojovnost a vůli, se kterou šli alespoň za vyrovnáním.

Spartak: Boukal – Klimek, Jerman, Štochl, Opička – Bělohradský (46. Weisheitel), Branžovský (64. Rampa), Telenský (77. Píchal), Dvorský – Matějka, Trefný.

V příštím kole jede Spartak do Poděbrad.