St. dorost: Hořovice – MFK Dobříš 3:0 (1:0)

Lídr krajského přeboru dorostu začal pěkně zostra. Již v 1. minutě po úniku po pravé straně nikým neobsazený Kocourek pohodlně skóroval. O chvíli později sice nebezpečně vystřelil Pinc, ale dál školili domácí. Přestože byl zápas v poli vyrovnaný, Hořovičtí si vypracovali mnoho vyložených šancí. Ale díky výbornému Uhrovi v brance a i díky neschopnosti domácích proměnit i ty nejvyloženější příležitosti, zůstal stav zápasu do poločasu pro Dobříš přijatelný. V závěru první půle mohli hosté i vyrovnat, ale hlavička Pešičky a ani střela Šimonovského v brance neskončila.

Na začátku druhé části utkání se opět vyznamenal Uher, ale v 51. minutě po závaru před brankou se zblízka prosadil Kekštajn. Teprve po té se Dobříšští trochu vzpamatovali, když Petákův centr skončil na břevně, střela Pince z přímého volného kopu skončila těsně vedle a v největší příležitosti po rohovém kopu dal Dolejš ramenem také vedle. Deset minut před koncem Tůma hlavou pečetil výsledek, který nezměnila ani střela Dolejše v samotném závěru zápasu.

MFK Dobříš: Uher – Šebek, Štaffen, Weber, Pokorný (46. Jechort) – Šimonovský, Peták, Drechsler, Pinc – Pešička, Dolejš.

Ml. dorost: Hořovice – MFK Dobříš 4:2 (2:0)

I mladší dorostenci to měli proti prvnímu týmu tabulky těžké. Již v první minutě se domácí zblízka netrefili, ale v 9. minutě využil Škvára nedůslednosti hostující obrany a o šest minut později stejný hráč zvýšil na 2:0. Dalšímu gólu zabránil kadlec v bráně. K lepšímu výkonu nastartovala Dobříš tvrdá střela Kašáka. Na konci první půle pak střelu Pecháčka domácí zablokovali a jeho dorážka se od tyče odrazila do rukou hořovického gólmana.

Druhou půli vyvinula Dobříš velký tlak, Pecháček nejdříve nevyužil chybu brankáře, ale vše se rozhodlo mezi 61. a 66. minutou. Nejdříve Soukup využil krásnou nahrávku Šraina, pak byl v pokutovém území faulován Kozohorský, když se snažil dorazit vlastní tvrdou střelu. Penaltou Šrain vyrovnal stav zápasu, vzápětí však z ojedinělé akce Krasovský tvrdou střelou opět zajistil Hořovicím vedení, které o minutu později potvrdil čtvrtou brankou Zíma z pokutového kopu. Hosté pak již neměli dostatek času ke změně skóre.

MFK Dobříš: Kadlec – Kašák, Fišer, Pokorný, Fiřt – Kozohorský, Šrain, Karásek, Liška – Soukup, Pecháček.